Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Wypłynie prawda o Radku Majdanie w Zatoce Sztuki?! Są dowody?!

Kilka tygodni temu wybuchła afera związana z modną w Sopocie, Zatoką Sztuki. W sprawę mają być wmieszani polscy celebryci, a wśród nich Radek Majdan. Teraz pojawił się nowy głos - Esmeraldy Godlewskiej, która twierdzi, że ma pogrążającego byłego bramkarza dowody.

W maju 2020 roku nie cichły głosy oburzenia po emisji filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". Dokument mówił o aferze pedofilskiej, która miała rozgrywać się w słynnym miejscu w Sopocie, w Zatoce Sztuki. 

Choć autor dokumentu nie przedstawił żadnych nowych dowodów w sprawie, która toczy się już od jakiegoś czasu, to wywołał nazwiska kilku czołowych, polskich celebrytków, co oburzyło środowisko gwiazdorskie, w tym samych wywołanych do tablicy. 

Wielu z nich, w tym Radek Majdan niemalże od razu wtedy wydali oświadczenia, że są to oszczerstwa i nie mają zamiaru sprawy tak zostawić. 

"Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważna sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądowa" - oświadczył wówczas Majdan. 

Sprawa nieco ucichła od tego momentu, ale teraz wraca przez Esmeraldę Godlewską. Na swoim IsntaStories zamieściła kilka słów skierowanych do Majdana i jego żony: 

"Mam ciekawe wiadomości do pani Małgoni Rozenek wraz z dowodami afery sopockiej związanej z Radziem (100% prawdy). Nie zawsze było tak grzecznie, jak to przedstawia w sieci. Niestety, nie mogę się podzielić z naszą idealną na pozór Panią Domu, gdyż mnie zablokowała. Prawda boli, ale za to jak wyzwala" - pisze Godlewska. 

Zakończyła zapewnieniem, że żyła w tym świecie i wie, jak to wyglądało. Teraz jednak zarówno Radek, jak i Małgorzata milczą i nie komentują sprawy.

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »