Reklama
Reklama

Wyjątkowe urodziny Anity Lipnickiej. Nie do wiary, z kim świętuje

Anita Lipnicka miała wczoraj wyjątkowe powody do świętowania. Nie dość, że obchodziła urodziny, to były to ostatnie z czwórką z przodu. Piosenkarka cieszyła się swoim dniem razem z Kasią Kowalską. Mało kto pamięta, że Kowalska też ma swoje święto tego samego dnia.

Anita Lipnicka skończyła 49 lat

Anita Lipnicka to polska piosenkarka i modelka, która zyskała popularność dzięki grupie Varius Manx. Lipnicka śpiewała na pierwszych dwóch płytach zespołu i współtworzyła piosenki na tych albumach, w tym słynną "Piosenkę księżycową". Po odejściu z zespołu skupiła się na karierze solowej, ale też rozpoczęła współprace z brytyjskim muzykiem Johnem Porterem. Na obu polach osiągnęła komercyjny sukces, a praca z Porterem przerodziła się w miłość. Choć doczekali się córki, gdy Pola miała 9 lat, rozstali się.

Reklama

Dziś Anita Lipnicka wciąż tworzy, spędza wolne chwile z córką i jest ponownie zakochana. W 2016 roku wzięła ślub z Markiem Grayem i to z nim m.in. świętowała swoje 49. urodziny 13 czerwca. Wrażeniami z tego dnia podzieliła się z fanami na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z pięknym bukietem kwiatów i kilkoma prezentami, a w opisie podziękowała szczególnie Kasi Kowalskiej. Okazuje się bowiem, że tego dnia również ona ma swoje święto.

CZYTAJ TEŻ: Maria Luiza najpierw odeszła z "Sanatorium", a teraz to. Koszty są ogromne

Kasia Kowalska zaskoczyła Anitę Lipnicką. Co za miły gest

Niewielu pamięta, że Kasia Kowalska i Anita Lipnicka urodziły się tego samego. Co prawda Kasia przyszła na świat dwa lata wcześniej, ale odkąd zaprzyjaźniła się z Lipnicką, starają się razem spędzać urodziny. Nie inaczej było tym razem.

Kasia Kowalska doskonale pamiętała, że Anita Lipnicka ostatni raz świętuje urodziny z czwórką z przodu i z samego rana posłała jej słodkie życzenia. Przyjaciółka nie pozostała dłużna. W opisie do swojego urodzinowego zdjęcia, na którym pozuje uśmiechnięta z bukietem jasnoróżowych piwonii i kilkoma prezentami, zwróciła się do Kasi i podziękowała za miły gest. 

"Dziś moje ostatnie urodziny z czwórką z przodu. Póki co, nic się od wczoraj nie zmieniło. Dam znać, co będzie dalej. Pozdrawiam wszystkich, którzy dziś także mają swoje święto. Między innymi @kasia_kowalskaofficial, od której już z samego rana dostałam słodkie życzenia! Uściski dla Ciebie, dziewczyno złota. Tak jest, szczęścia i zdrowia dla nas" - napisała Lipnicka.

Wszystkiego najlepszego dla solenizantek. 

ZOBACZ TEŻ: 

Minęło osiem lat od ślubu Lipnickiej, a tu coś takiego. Nagle włożyła suknię ślubną i zabrała głos

Anita Lipnicka pokazała się z Johnem Porterem. Fani zachwyceni 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Lipnicka | Kasia Kowalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy