Reklama
Reklama

Wydało się, kim jest chłopak Piasecznego. Ukrywał go latami, a tu takie niespodziewane wieści

Andrzej Piaseczny słynie z tego, że pilnie strzeże swego życia prywatnego. Jakiś czas temu piosenkarz jedno mocno się otworzył przed światem, dokonując coming outu, a na tym nie koniec. W jednym z wywiadów potwierdził, że od kilku lat jest szczęśliwie zakochany i tworzy związek z partnerem. Nie chciał jednak za wiele o nim opowiadać. Teraz zrobił to za niego jego kolega, Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem".

Andrzeju Piasecznym latami krążyły plotki na temat jego życia prywatnego. Sam piosenkarz długo nie chciał o tym rozmawiać z mediami. 

Najpierw jednak zrobił to poniekąd za niego Michał Piróg, który w zawoalowany sposób w swojej biografii opisał płomienny związek z pewnym piosenkarzem. Choć nie wymienił go z nazwiska, dość szybko odkryto, o kim tancerz opowiada. 

Andrzej Piaseczny zakochany

Potem nastąpił spory przełom w życiu Andrzeja, gdy ten w końcu dokonał coming outu. W wywiadzie dla Wprost zaskoczył nawet wyznaniem na temat swego życia uczuciowego:

Reklama

"Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać" - wyjawił we "Wprost". 

W magazynie "Replika" opowiedział też, jak na wieść o nowym partnerze zareagowała mama. Początki były ponoć trudne...

"A teraz mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi. To było… Ach, widzisz, od razu się wzruszam" - wyznał w gejowskim magazynie.

Andrzej nie ukrywa, że marzy mu się ślub z tajemniczym ukochanym, którego nadal nie zamierza pokazywać mediom. 

"Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy" - oznajmił we "Wprost" Andrzej.

Mariusz Kozak wyjawił prawdę o chłopaku Piaska

W rozmowie z Plotkiem Mariusz Kozak z "Gogglebox", który przyjaźni się z Andrzejem, nieco rozgadał się na temat Andrzeja i jego życiowego partnera. 

Zaczął jednak od tego, że Piasek mocno się zmienił po dokonaniu coming outu, bo wreszcie przestał się spinać.

"Teraz Piasek jest bardziej uśmiechnięty i przebojowy. Jest kochany, ale też jest cholerą, która potrafi zażartować i wbić szpilę. Najbardziej cieszy mnie, że fani i fanki Piaska nie zmienili zdania na jego temat, bo to nieważne jakiej jesteś orientacji, ważne jakim jesteś człowiekiem" - mówi Kozak w Plotku.

Celebryta poznała też partnera Andrzeja. Piasek mieszka z nim w Kielcach i rzadko pojawia się z nim w Warszawie. Kozak miał jednak okazję go poznać po jednym z koncertów Andrzeja. Oto co go w nim zaskoczyło"

 "Był bardzo nieśmiały i mówił do mnie: proszę pana. Mówię: 'kurde, nie mów do mnie per pan'" - wyjawił Kozak. 

Zaapelował też do Andrzeja:

"Andrzej, chciałbym, żebyś przyszedł teraz ze swoim... - dobrze, nie będę zdradzał imienia - chłopakiem na ściankę" - dodał Kozak. 

Myślicie, że Andrzej da się przekonać?

Zobacz też:

Andrzej "Piasek" Piaseczny bryluje na czerwonym dywanie. Tak zaprezentował się na Telekamerach 2023

Andrzej Piaseczny swoim zachowaniem i słowami wywołał szok! TVP to się nie spodobało

Andrzej Piaseczny w klinice onkologicznej z apelem do fanów. "Nie boję się o tym mówić"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | mariusz kozak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy