Reklama
Reklama

Wulgarnie śpiewa o niewierności byłego męża! Tym razem Cyrus srogo przesadziła?

"Muddy Feet" to jeden z tych kawałków na nowej płycie Miley Cyrus (30 l.), który od razu zwraca na siebie uwagę. Nic w tym dziwnego, skoro piosenkarka wyraża się w nim wściekle na temat... kochanka! Liam Hemsworth powinien mieć się na baczności, gdy Miley przychodzi "wyrównać rachunki"? Tekst jest naprawdę ostry!

Miley Cyrus z nową płytą. Krążek "Endless Summer Vacation" stał się hitem!

W piątek premierę miał najnowszy album wokalistki "Endless Summer Vacation", a także ponad 40-minutowe wideo, które zawarło koncert i krótkie wywiady z gwiazdą. Opublikowano je na platformie Disney+.

Film "Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)" zyskał ogromną przychylność fanów. Stało się tak m.in. dzięki temu, że wokalistka wypowiedziała się w nim szczerze na temat siły, która łączy kobiety z jej rodziny (o czym śpiewa w piosence "Wonder Woman"), a także miłości do siostry. Bardzo bała się ją stracić, gdy rodzeństwo jej dobrej znajomej popełniło samobójstwo (o czym można posłuchać w "Thousand Miles"). 

Reklama

Znajomość kontekstu płyty dla jej zrozumienia jest bardzo ważne, bo jak wokalistka sama powiedziała, piosenki składają się w jedną historię i kolejność ich słuchania jest istotna. 

Miley Cyrus śpiewa o Liamie w "Muddy Feet"

"Muddy Feet" zajmuje 9 miejsce na płycie, którą kończy wspomniany wyżej utwór "Wonder Woman". To już pierwszy znak, że skoro kolejność piosenek ma znaczenie, w tym przypadku po okropnym małżeństwie Miley Cyrus, przyszedł czas na siłę. Jednak do tekstu utworu wracając... 

W "Muddy Feet" Miley jasno i klarownie rozlicza się z niewiernym kochankiem. Kimkolwiek byłaby tajemnicza osoba, do której wokalistka kieruje swoje słowa, trudno nie odnieść wrażenia, że może chodzić tylko o jednego partnera.

Czytaj też: Nie miała nawet 16 lat, gdy wyciekły jej nagie zdjęcia. Późniejsza sesja wywołała jeszcze większe zgorszenie

Jak Liam Hemsworth zareaguje na utwór Miley Cyrus?

Po Liamie w dłuższym związku Miley Cyrus była jedynie raz, ale Cody Simpson nie pożegnał się z nią w kłótni. 

W "The Kyle & Jackie O Show" chłopak jasno wskazywał, że mają inne życiowe cele, przez co rozstanie było nieuniknione. Aktualnie chłopakiem gwiazdy jest Maxx Morando, do którego (według fanów) ma być skierowana piosenka "You".

"Nie jestem stworzona do stabilizacji. Wiesz, że jestem dzika [...] Chcę słodkiej magii późnej nocy, tej trwającej wieczność miłości, ale tylko wtedy, kiedy jest z tobą" - można usłyszeć w tekście. Skoro Miley tak bardzo lubi swojego partnera, raczej nie byłaby dla niego taka krytyczna.

Miley Cyrus ostrymi słowami rozlicza się z niewiernym mężem

Nie da się ukryć. Wokalistka miłymi słowami nie uraczyła osoby, do której skierowała "Muddy Feet". Wręcz przeciwnie, jest to prawdopodobnie najostrzejszy tekst w karierze wokalistki

"I pachniesz jak perfumy, których nie kupiłam. Teraz wiem, dlaczego zasłaniałeś zasłony. Wypi***alaj z mojego domu" - śpiewa gwiazda. 

"Nie wiem, z kim do cholery, myślisz, że zadzierasz. Wypie**alaj z mojego domu z tym gó*nem. Wypi***alaj z tym gó*nem z mojego życia" - dalej jest tylko lepiej. 

Fani gwiazdy, którzy na bieżąco śledzili losy jej małżeństwa, od razu zauważyli, że Miley może śpiewać na temat problemów Liama. Podobno nie tylko ją zdradzał, ale też miał problemy z alkoholem. Zasłony miałyby być tutaj związane ze zdradami, które Liam ukrywał na przestrzeni lat, a "gó*no" różnego typu używkami. 

Czy to prawda? Miley nie dała znać, co było inspiracją dla tego tekstu, więc trudno o potwierdzenie, jednak fani są niemal pewni. Ciekawe tylko, czy Liam słuchał już tego kawałka... Jeśli nie, na pewno widział chociaż komentarze pod swoimi zdjęciami na Instagramie. Fani wokalistki bardzo chętnie przypominają mu, że Miley sama sobie może kupić kwiaty, co jest niewątpliwym nawiązaniem do hitu "Flowers".

Czytaj też:

Rodzice Miley Cyrus rozwodzą się po 28 latach małżeństwa

Paulina Smaszcz z nagimi piersiami pląsa w rytm piosenki dla zdradzonych kobiet. Internauci kpią: "Czy to garnitur Cichopek?"

Zdradzają, kłamią i wyjawiają sekrety. Oto najmniej uczciwe znaki zodiaku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus | Liam Hemsworth
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy