Reklama
Reklama

Wszystkie samochody Kraśki. Robią wrażenie...

Piotr Kraśko (50 l.) przez sześć lat prowadził pojazdy mechaniczne bez odpowiednich uprawnień. Dziennikarz został skazany wyrokiem prawomocnym. Brak dokumentów jednak nie przeszkodziły mu w kupowaniu nowych aut. Kolekcja jest całkiem okazała.

O komplikacjach z prawem jazdy i brakiem uprawnień Piotra Kraśko mówiono już od dawna. W 2009 roku dziennikarz stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości. W 2015 roku odebrano mu uprawienia, a w kwietniu tego roku został zatrzymany do rutynowej kontroli przez policję i wyszło na jaw, że nie posiada dokumentów. 

W konsekwencji zakaz został przedłużony i Piotr Kraśko, mimo że zdał egzamin na prawo jazdy (jak sam twierdzi) do września przyszłego roku nie może prowadzić pojazdów mechanicznych. Kraśko przyznał się do winy i dostał karę grzywny w wysokości 7500 zł.

Reklama

Samochody Piotra Kraśki

Problemy z prawem i nadużycie nie przeszkadzały jednak dziennikarzowi skompletować  całkiem okazałej kolekcji samochodów. W końcu powszechnie było wiadome, że ma słabość do luksusowych aut.

Piotr Krasko był właścicielem wysokiej klasy mercedesa SUV, luksusowego volvo, sportowego BMW (i to niejednego!) i błękitnego mustanga. 

Zdjęcia "błyskotek" Kraśko możecie zobaczyć poniżej. 

Zobacz też:

Piotr Kraśko skazany za jazdę autem bez uprawnień! Wyrok prawomocny

Kraśko przyznał się do winy. "Sąd skazał mnie na grzywnę i zakaz prowadzenia pojazdów"

Lara Gessler zaskoczyła ślubem! Skąd pomysł na stylizację?!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy