Reklama
Reklama

Kraśko przyznał się do winy. "Sąd skazał mnie na grzywnę i zakaz prowadzenia pojazdów"

Piotr Kraśko nie ucieka od odpowiedzialności. Po ostatnich informacjach mediów, że został skazany za jazdę bez uprawnień, dziennikarz otwarcie przyznaje, że to prawda.

Piotr Kraśko przyznał się do popełnienia przestępstwa

Piotr Kraśko (50 l.), jak informowaliśmy wcześniej, został skazany przez Sąd Rejonowy w Łomży za prowadzenie samochodu bez prawa jazdy.

W 2009 roku media informowały, że Kraśko stracił prawo jazdy za punkty karne. Kilka lat później, w roku 2015, ponownie odebrano mu uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Aby je odzyskać, dziennikarz musiałby ponownie przystąpić do egzaminu. Z informacji, jakie podał "Super Express" wynika, że tego nie zrobił. Zatem od sześciu lat Piotr Kraśko nie może jeździć samochodem jako kierowca. Mimo to dziennikarz został zatrzymany przez policję do rutynowej kontroli na początku kwietnia tego roku. Wyszło wówczas na jaw, że prowadzi auto bez uprawnień.

Prokuratura postawiła mu zarzuty, a Kraśko przyznał się do winy i dostał karę grzywny w wysokości 7500 zł, a także kolejny rok zakazu prowadzenia pojazdów.
Jak wynika z doniesień "Super Expressu" dziennikarz jeszcze wiosną przystąpił do egzaminu i zdał go.

Reklama

Z takimi uprawnieniami dziennikarz będzie mógł prowadzić nawet pojazd z przyczepą kempingową. Niestety jeszcze nie teraz.

Zobacz także: 

Piotr Kraśko skazany za jazdę bez prawa jazdy

Dorota Wellman nie wytrzymała. Te słowa zabolą wszystkie internetowe gwiazdki

Piotr Krasko będzie bliżej siostry. Kupiła dom na Mazurach

Rewolucja w życiu Grażyny Torbickiej i jej męża!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy