Reklama
Reklama

Wszyscy mężczyźni Marty Kaczyńskiej. Córka prezydenckiej pary jest po dwóch rozwodach

Marta Kaczyńska 22 czerwca obchodzi 42 urodziny. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego i córka nieżyjącej już pary prezydenckiej ukończyła prawo i spełnia się jako felietonistka. Jej prywatne życie budzi ciekawość. Wiadomo, że ma za sobą dwa rozwody. Aktualnie jest w trzecim związku.

Wszyscy mężczyźni Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska (42 l.) jest jedynym dzieckiem Lecha i Marii Kaczyńskich. Sama przyznała, że nie była posłuszną córką. Chodziła w glanach i z agrafką w uchu. Zdarzało się jej nie wracać do domu na noc.

Rodzice byli dla niej pobłażliwi i pozwalali, by sama podejmowała decyzje. Na ślub zdecydowała się jeszcze w trakcie studiów, jako bardzo młoda osoba. Jej pierwszym mężem został Piotr Smuniewski

Wyszła za Piotra w 2003 roku. Wkrótce na świat przyszła jej pierwsza córka Ewa. Związek ten nie przetrwał i para rozwiodła się w 2007 roku. Kilka miesięcy później poślubiła Marcina Dubienieckiego - miłość z lat studenckich.

Reklama

Na świat przyszła druga córka Kaczyńskiej - Martyna. Wówczas też, w 2007 roku, Kaczyńska wystąpiła do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego. Jak się okazało, ojcem obu córek bratanicy prezesa PiS jest Marcin Dubieniecki, z którym Marta wzięła ślub cywilny. To właśnie on trwał przy niej w najtrudniejszych chwilach, kiedy nastąpiła katastrofa Smoleńska.

Mimo to, po 9 latach związku, w 2016 roku Kaczyńska odeszła od Dubienieckiego. Zresztą Dubieniecki zaczął mieć kłopoty z prawem. Już dwa lata po ślubie na jaw wyszły pierwsze afery związane z rzekomymi oskarżeniami o wyłudzenie pieniędzy od Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Z kolei w 2015 roku były mąż Kaczyńskiej został oskarżony o kierowanie grupą przestępczą i wyłudzenie trzynastu milionów złotych. Adwokat trafił wówczas do aresztu. Wyszedł za kaucją, opiewającą na kwotę trzech milionów złotych. 

Kaczyńskiej udało się unieważnić ślub kościelny z pierwszym mężem, jednak na decyzję musiała czekać aż do 2017 roku. 

Bratanica prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w 2017 roku zaczęła spotykać się z przedsiębiorcą Piotrem Zielińskim. Oboje pasjonują się jeździectwem. 28 lipca 2018 para wzięła dość skromny ślub cywilny, gdyż Marta już wówczas była w zaawansowanej ciąży. Tego samego roku na świat przyszedł pierwszy syn Marty Kaczyńskiej i pierwsze dziecko pary, Stanisław Lech.

Zobacz też:

Znany dziennikarz wyjawia prawdę o Kaczyńskich! Już wiadomo, co łączy Martę i Jarosława!

Monika Miller podała powód zerwania z chłopakiem

Victoria Beckham od 25 lat je to samo

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama