Reklama
Reklama

Marta Kaczyńska poszła do ślubu w długiej białej sukience. Jej cena? Zaskakująca

Marta Kaczyńska (38 l.) do swojego trzeciego ślubu poszła w długiej białej sukience z rozcięciem oraz głębokim dekoltem. Jednak myliłby się ten, kto twierdziłby, że prezydencka córka na kreację wydała fortunę. Prawda jest zgoła inna.

Zwykle panny młode w dniu swojego ślubu chcą wyglądać zjawiskowo. Nierzadko inwestują spore pokłady finansowe w przepiękne sukienki. Ceny w salonach oscylują nawet wokół kilku tysięcy za kreację. 

Są też oszczędne przyszłe żony, które redukują wydatki na strój. Należy do nich Marta Kaczyńska. Niedawno wyszła za mąż za Piotra, z którym jest w ciąży i z którym wkrótce powita na świecie dziecko. Marta i Piotr wzięli ślub cywilny. 

Na tę okazję Kaczyńska założyła długą zwiewną sukienkę. Nie mogła być zbyt obcisła - w końcu musiał zmieścić się pod nią pokaźnych rozmiarów brzuch. 

Reklama

Jak donoszą media, na kreację Marta nie wydała stosunkowo dużo, bowiem... 429 złotych! W porównaniu do innych sukien ślubnych, cena nie jest wygórowana. I nie jest to wcale model zagranicznego projektanta. Stworzona została przez jedną z gdyńskich firm.

*** 
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy