Reklama

Reklama

Reklama

"Wspaniałe stulecie": Merve Bolugur została zdradzona przez ukochanego!

Odtwórczyni roli żony Selima we "Wspaniałym stuleciu", Merve Bolugur (28 l.) przeżyła jakiś czas temu zawód miłosny. Finał tej historii jednak jest dość zaskakuący...

Zawsze myślała, że jest bardzo przeciętna. Że dziewczyn takich jak ona są tysiące. Do czasu...

- To było w ostatniej klasie liceum. Mój kuzyn, który pracował w agencji reklamowej, zaproponował mi sesję fotograficzną. Zdziwiłam się, ale poszłam - opowiadała. Okazało się, że kamera lubi Merve Boluğur (28 l.).

Szybko zrobiła karierę modelki.

Podczas kręcenia klipów reklamowych pracowała z reżyserami filmowymi i aktorami, ale sama o aktorstwie nie myślała. Jej talent został jednak dostrzeżony. Dostała propozycję zagrania w serialu Początkująca czarownica i to od razu roli głównej.

Reklama

Po dziesięciu latach od debiutu ma na koncie kilka prestiżowych nagród i... 10 milionów dolarów!

Czasem, gdy pracuje na planie od ósmej rano do północy, przeklina swój los. Ale nie chciałaby robić nic innego, tylko mieć trochę więcej czasu dla siebie.

Gdy go ma, najchętniej wyleguje się w wannie, słuchając muzyki, lub biegnie na zakupy. Uwielbia ciuchy, sama projektuje - w 2013 roku wypuściła serię kreacji własnego projektu. Zawsze zdąży też odwiedzić ukochanych rodziców i spotkać się z przyjaciółmi.

Znana jest z dobrego serca i działalności charytatywnej.

A gdzie w tym wszystkim czas na miłość?

Tak naprawdę to kochałam dwa razy, ten drugi raz nadal trwa - wyznała niedawno. Ten pierwszy raz to była młodzieńcza miłość, jeszcze w liceum, a drugi zdarzył się w sylwestra 2013.

- To była miłość od pierwszego spojrzenia - mówi Merve. Zakochała się w popularnym piosenkarzu Muracie Dalkilicu (32 l.). Była to miłość wielka ale trudna. Przez rok docierali się, miewali kryzysy, kilka razy mówiło się o rozstaniu. Aż po roku wybuchła bomba - Merve i Murat oznajmili, że biorą od siebie urlop.

- Chcemy się przekonać, czy potrafimy żyć bez siebie - wyjaśniała aktorka. Jednak wścibscy dziennikarze doszukali się konkretnego powodu. Murat ją zdradził.

Nie potrafił oprzeć się wdziękom pięknej i seksownej aktorki Tugby Melis Turk (25 l.).

Jednak Murat bardzo żałował krótkiej chwili słabości. I... nie zamierzał rezygnować z Merve. Tak wytrwale przekonywał ją do swojej miłości, że uwierzyła mu po raz drugi.

Kiedy znów się zeszli, piosenkarz szybko wykonał następny ruch - oświadczył się. Ślub miał miejsce 24 sierpnia 2015 roku na palcu panny młodej błyszczał pierścień wart 100 tysięcy dolarów - dar od narzeczonego.

Swoją konsekwencją Murat zyskał powszechną sympatię. Nie brakuje jednak głosów, że skoro raz zdradził, uczyni to ponownie.

Czy Merve dobrze zrobiła, wybaczając ukochanemu i przyjmując jego oświadczyny?


Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy