Reklama
Reklama

Wróżka nie ma dobrych wieści dla Woźniak-Starak! Przestrzega ją przed ukochanym! "Wywinie numer"

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) przeżyła żałobę po tym, jak w 2019 roku jej mąż zginął w wypadku. Teraz dziennikarka otworzyła się na nową miłość, którą jest warszawski restaurator. Wróżka Anna Kempisty postanowiła rozłożyć karty i sprawdzić, czy to faktycznie coś poważnego. Niestety, tarocistka ostrzega Agnieszkę przed wielkim rozczarowaniem.

Agnieszka Woźniak-Starak w 2019 roku przeżyła prawdziwą tragedię. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno.

Dziennikarka zaszyła się wówczas w swojej willi w Konstancinie, aby w spokoju przeżyć żałobę i na jakiś czas zniknęła z mediów. Przezwyciężyć smutek pomagały jej ukochane czworonogi.

Po jakimś czasie zaczęła prowadzić własną audycję "Life Balance" w radiu newonce, a potem przyjęła propozycję pracy w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Wkrótce otworzyła się również na nową miłość. Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku związała się z 54-letnim restauratorem z Warszawy. Bogaty biznesmen jest właścicielem kilku lokali na warszawskim Żoliborzu.

Chociaż ich związek trwa już prawie dwa lata, to dopiero od niedawna zaczęli pokazywać się razem na mieście. Nadal jednak milczą jak zaklęci w kwestii swojego uczucia. Redakcja tygodnika "Twoje Imperium" postanowiła zapytać wróżkę, czy to coś poważnego...

Agnieszka Woźniak-Starak znowu jest zakochana. Czy ponownie stanie na ślubnym kobiercu?

Wróżka Anna Kempisty postawiła w tym celu Tarota, ale, niestety, nie ma dobrych wieści.

Nie wydaje jej się, aby ta miłość mogła przerodzić się w wieloletnią, stabilną relację. Najpierw jednak wymieniła cechy charakteru, które mocno zbliżyły ich do siebie.

Wróżka ostrzegła jednak dziennikarkę przed wielkim rozczarowaniem ze strony nowego partnera.

Tarocistka na pocieszenie dodaje jednak, że Agnieszka zazna jeszcze szczęścia w miłości. Co więcej, być może pomyśli wtedy o macierzyństwie!

Anna Kempisty to pokoleniowa wróżka z pasją oraz tarocistka z ogromnym doświadczeniem, która w kartach potrafi wyczytać niesamowite historie swoich klientów. W swojej pracy posługuje się też wiedzą z zakresu numerologii czy tłumaczeniem snów.

Myślicie, że tym razem jej przepowiednia się sprawdzi?

Zobacz też:

Wróżka Anna Kempisty o Polsce na mundialu w Katarze: "Niesmaczna sytuacja z organizacją"

Wróżka Anna Kempisty radzi: Czy warto wziąć teraz kredyt i kupić mieszkanie?

Daria Zawiałow pokazała nowego chłopaka. To muzyk z jej zespołu!

"Po co takie oszustwo?". Magda Gessler majstrowała przy zdjęciach?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kempisty | Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy