Reklama
Reklama

Wpadł w szał!

Wygląda na to, że odtwórca roli Batmana Christian Bale także ma swoją mroczną stronę. Aktor wpadł we wściekłość na planie swojego najnowszego filmu "Terminator 4".

W tym tygodniu na internetowym portalu TMZ.com pojawił się trzyminutowy klip, na którym słychać, jak gwiazdor obrzuca obelgami Shane'a Hurlbuta, oświetleniowca z ekipy filmowej, za to, że przypadkiem wszedł mu w kadr.

"Jeśli zrobisz to jeszcze raz, nie pojawię się na tym planie, jeżeli ty nadal będziesz tu pracował!" - wykrzykuje na filmie Bale. Należy dodać, że jest to jeden z niewielu fragmentów nagrania, który nadaje się do publikacji. "Chcesz, żebym tam poszedł i rozwalił twoje lampy? Chcesz tego? To dlaczego psujesz moją scenę?" - krzyczy aktor.

Reklama

Incydent ten miał miejsce w lipcu podczas zdjęć do najnowszego filmu z serii o "Terminatorze", kręconej w Nowym Meksyku. Niedługo po tych wydarzeniach świat obiegły informacje o tym, że aktor, znany m.in. z filmu "Mroczny rycerz" i "American Psycho", próbował pobić w Londynie swoją matkę i siostrę, które pokłóciły się z nim o pieniądze. (ZOBACZ)

Rzecznik prasowy 35-letniego aktora na razie nie udzielił komentarza na ten temat.

PAP/pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Christian Bale
Reklama
Reklama
Reklama