Reklama
Reklama

Wpadka z AGD ciągnie się za Agatą Rubik do dziś. Fanka boleśnie z niej zakpiła

Agata Rubik prężnie działa w social mediach i od czasu do czasu organizuje serię pytań i odpowiedzi. Nie zawsze jednak fani pytają o miłe rzeczy. Podczas ostatniego „Q&A” fanka przypomniała jej głośną wpadkę. Żona Piotra Rubika nieźle się jej odgryzła…

Agata Rubik traktuje Instagram jako pracę

Wiele osób w sesjach "Q&A" i podczas live’ów na Instagramie pyta Agatę Rubik, czym tak naprawdę zajmuje się zawodowo i dlaczego nie pójdzie do "normalnej" pracy. Ona za każdym razem odpowiada, że prowadzenie jej Instagrama to jej główne zajęcie i dochód, jaki z tego osiąga, zupełnie jej wystarcza.

Aby być na bieżąco z fanami i powiększać swoje zasięgi, codziennie dodaje relacje, dba też o regularność zdjęć, a także co jakiś czas robi serię pytań i odpowiedzi.

Reklama

Niedawno właśnie podczas "Q&A" wyjawiła m.in., ile wyniósł jej rachunek za wizytę na ostrym dyżurze. Ale oprócz neutralnych pytań i tych o miłym charakterze, zdarzają się też docinki.

Tak Rubik odpowiedziała fance na kąśliwe pytanie

Jedna z fanek wypomniała jej bowiem wpadkę sprzed lat, kiedy to Agata Rubik brała udział w wyborach miss i nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie: "co oznacza skrót AGD". Teraz za to potrafiła nieźle się odgryźć zadającej pytanie. Otóż postanowiła sarkastycznie rozwinąć ten skrót i napisała: "Absolutnie Głupia Dziewczyna z ciebie".

Przy okazji odpowiedziała też na drugą część pytania, mianowicie o operację uszu: "A odstające uszy są super, podobnie jak duże nosy, tylko trzeba mieć nieco więcej oleju w głowie, żeby nie słuchać opinii takich, jak ty".

Cięta riposta czy mogła się bardziej postarać?

Zobacz też:

Rubikowie dopiero co się wprowadzili do nowego mieszkania, a tu taki zwrot akcji

Rubik nie mogła ukryć zniesmaczenia. Na wszystko patrzyły jej córki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy