Reklama
Reklama

Woźniak-Starak spakowała walizki i wróciła z Sopotu. Takich scen w domu się nie spodziewała

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła właśnie do domu po festiwalu w Sopocie. Nie do wiary, kto przywitał ją w progu. To najsłodsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie. Takich scenek niemal jeszcze z walizkami w rękach chyba nie mogła się spodziewać.

Agnieszka Woźniak-Starak przyjechała do domu

Agnieszka Woźniak-Starak była w Sopocie nie tylko na festiwalu, ale również na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Trzeba przyznać, że dziennikarka wypadła znakomicie. Wszystko co dobre musi jednak dobiec końca. Obie imprezy już za nami, więc Woźniak-Starak spakowała walizki i rychło wróciła do domu. Nikt nie przypuszczał tego, iż może na nią czekać takie powitanie w progu.

Zobacz też: Była przyjaciółką Agnieszki Woźniak-Starak. Z dnia na dzień zapadła się pod ziemię

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak została powitana w uroczy sposób

Agnieszka Woźniak-Starak mieszka w okazałej willi w podwarszawskim Konstancinie. To właśnie w tym pięknym miejscu ona i jej czworonożni przyjaciele spędzają najwięcej czasu. Gwiazda w jednym z wywiadów przyznała się, że nie ma problemu z tym, by pewnego dnia odciąć się od mediów i zamieszkać na wsi z dala od ludzi.

"Potrafię sobie wyobrazić, że się wyprowadzam na wieś i zaczynam sprzedawać przetwory, które najpierw musiałabym nauczyć się robić. Że sobie znajduję zupełnie gdzieś indziej miejsce na ziemi i że żyję bez mediów. Kompletnie nie mam z tym problemu. Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami" - powiedziała Agnieszka w rozmowie z Anną Jurgaś, w ramach cyklu "Into the leader’s mind".

Agnieszka Woźniak-Starak - ile ma psów?

Agnieszka nieraz pokazywała swoje psiaki w mediach społecznościowych. Po swoim powrocie do Konstancina również to zrobiła. Tym razem nagrała krótki filmik na InstaStories, na którym zaprezentowała uradowane pieski wręcz oszalałe ze szczęścia po jej powrocie. Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością była zmęczona podróżą, jednak kiedy przekroczyła próg domostwa, jej humor z pewnością szybko się zmienił.

Nie od dziś wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak bardzo lubi psy. Niejednokrotnie mówiła o tym w wywiadach. Gwiazda w swojej okazałej posiadłości ma aż 7 czworonogów.

Zobacz też:

Woźniak-Starak pilnie wyjawiła, kto stoi za zwolnieniami. Nagła czystka w "Dzień dobry TVN", a teraz takie wieści

Dantejskie sceny w studiu "Dzień Dobry TVN". Walka na miecze to dopiero początek

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga pokłóciły się na wizji. Żadna nie chciała odpuścić

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama