Reklama
Reklama

Wójtowa z "Rancza" jest nie do poznania. Ludzie nie mogli oderwać wzroku

Violetta Arlak (56 l.) zasłynęła dzięki roli wójtowej w "Ranczu". Bezkompromisowa Halina Kozioł swoim ciętym językiem i pogodnym usposobieniem podbiła serca widzów. Po postaci z kultowego serialu nie ma już jednak żadnego śladu, bowiem aktorka lata temu postanowiła zmienić swój wizerunek. Gwiazda wygląda teraz świeżo i promiennie, a na ostatniej premierze nie sposób było oderwać od niej wzroku!

Violetta Arlak już tak nie wygląda

Lada moment minie 8 lat od emisji ostatniego odcinka uwielbianego serialu "Ranczo". To właśnie ta produkcja przyniosła największą popularność Violettcie Arlak. Aktorka wcielała się tam w jedną z głównych ról - Halinę Kozioł, żonę wójta. Jej postać budziła szczerą sympatię telewidzów, a sceny z serialowym mężem rozbawiały do łez.

Violetta Arlak w czasach "Rancza" konsekwentnie trzymała się jednego wizerunku. Wykreowana przez nią wójtowa słynęła z charakterystycznej burzy blond loków, które, siłą rzeczy, aktorka nosiła tez na co dzień. W ostatnich latach gwiazda zdecydowała się jednak na metamorfozę i zupełnie zmieniła fryzurę. Postawiła na inną długość i kolor, a w dodatku rzadziej pokazuje się w lokach i częściej wybiera proste włosy.

Reklama

Violetta Arlak zachwyciła na premierze

56-latka pojawiła się ostatnio na premierze spektaklu "Kim jest pan Schmitt"? Wydarzenie przyciągnęło wiele gwiazd, fotoreporterom pozował między innymi Paweł Małaszyński, któremu towarzyszyła ukochana żona. Gwiazda "Rancza" od razu zwróciła na siebie uwagę.

Violetta Arlak zachwyciła kreacją. Aktorka postawiła tego dnia na jedwabny komplet w kolorze szampana. Szerokie spodnie połączyła z szeroką bluzką przewiązaną w pasie. Nieco ekstrawagancji stylizacji dodała okazała róża, także z jedwabiu, która służyła aktorce za biżuterię. Przełamaniem outfitu były fioletowe paznokcie oraz okulary w podobnym kolorze.

Tym razem Arlak postanowiła nieco zaszaleć z fryzurą i zakręciła włosy. Fryzura była jednak lekka i subtelna, w niczym nie przypominała charakterystycznego uczesania wójtowej z "Rancza".

Zobaczcie sami. Klasa?

Zobacz także:

Wójtowa z "Rancza" jest nie do poznania. Wróciła na salony i od razu taki widok

Aktorka "Rancza" już tak nie wygląda. Schudła 20 kilogramów i zmieniła fryzurę

Violetta Arlak schudła 20 kilogramów. Nie uwierzycie, z czego musiała zrezygnować

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Violetta Arlak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy