Reklama
Reklama

Wojna na dekolty. Młode kontra stare pokolenie celebrytek na urodzinach Elle

Plejada gwiazd pojawiła się na imprezie urodzinowej organizowanej przez magazyn ELLE. O miano najciekawszego dekoltu na 10. urodzinach Elle walczą Julia Wieniawa, Reni Jusis, Joanna Horodyńska i wiele innych celebrytek. Zobaczcie zdjęcia z bliska!

Wojna na dekolty. Wieniawa przyćmiła wszystkich na 10. urodzinach ELLE

Julia Wieniawa przyćmiła swoją kreacją resztę celebrytek. Aktorka, a obecnie piosenkarka miała na sobie obcisłą, czarną sukienkę z wykrojonymi dziurami, które odsłaniały dekolt, ramiona i brzuch i biodra Julii. Jakby było mało eksponowania ciała, to ogromne rozcięcie na nodze odsłaniało jeszcze więcej!

Dawno niewidziana Reni Jusis i Joanna Horodyńska. Dekolt dojrzałych kobiet

Dawno niewidziana Reni Jusis po rozstaniu z Tomkiem Mazowieckim zaczyna powracać na towarzyskie salony. Z tej okazji piosenkarka odstrzeliła się w czerwony stanik i czarną marynarkę, która była zapięta tak, aby wszystko było widać. Do tego dobrała czarne spodnie i czarne szpilki.

Reklama

Z kolei Joanna Horodyńska miała podobny pomysł na stylizację, co Julia Wieniawa. Obcisła, czarna sukienka z wycięciami i metalowymi elementami sprawiała, że celebrytka wyglądała niczym królowa ciemności. Pasuje jej taki look?

Na 10. urodzinach ELLE przybyły też takie celebrytki, jak: Iga KrefftNatalia NykielBovska, Osi Ugonoh, Lidia Tofil, Katarzyna Zawadzka, czy Marta Dyks.

Bardziej ubrana od swoich branżowych koleżanek była Natasza Urbańska i Magda Mołek, która zaprezentowała się w marynarce w pola szachowe, bluzce i krótkich spodenkach.

Zobacz też:

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: tak wygląda ich związek. "Nakręcają się"

Joanna Kurska z ambitnym planem. Ma zamiar... wyprzedzić TVN!

Lichota, Popławska i Kot. Ci celebryci nie wysyłali dzieci do szkoły

Julia Wieniawa w "dziurawej" kreacji na imprezie. Odsłoniła piersi i pośladek


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Joanna Horodyńska | Reni Jusis | Natalia Nykiel | Bovska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy