Reklama

Reklama

Reklama

Wojewódzki zmiażdżył Piaska jednym cytatem! Takiej riposty się nie spodziewał

Kuba Wojewódzki (59 l.) wraz z Piotrem Kędzierskim (40 l.) przez trzy lata tworzyli cykl wywiadów w newonce.radiu. Teraz ruszają z nowym podcastem na Onecie. Pod postem promującym rozmowę z pierwszym gościem, pojawił się komentarz Piaska… Takiej riposty od „króla TVN-u” się nie spodziewał!

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski ruszają z nowym podcastem

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski prowadzili autorską serię wywiadów w newonce.radiu przez trzy lata. Poruszali w nich m.in. ważne tematy społeczne.

"Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski" były emitowane od wiosny 2019 roku. Największą popularność zyskała wówczas rozmowa ze stand-uperem, Rafałem Paczesiem.

Teraz dziennikarze przenoszą swój słynny cykl do Onetu. W komunikacie prasowym zapowiedzieli, że będą zapraszali do programu gwiazdy kina, telewizji, sportu, polityków czy muzyków.

Reklama

Pierwszym zapowiedzianym gościem okazała się... Małgorzata Rozenek-Majdan, co zdziwiło słuchaczy, biorąc pod uwagę wieloletni konflikt celebrytki z Wojewódzkim.

"Perfekcyjna pani domu" wyznała między innymi, że marzy jej się poprowadzenie programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN".

Piasek dostał ripostę od "króla TVN-u"

Pod postem promującym podcast pojawił się komentarz Andrzeja Piasecznego, który wyraził swoją chęć udziału w "WojewódzkiKędzierski". "Ej, ja też chcę!" - napisał gwiazdor.

Takiej riposty z pewnością się nie spodziewał.

Mocne?

Zobacz też:

Kozidrak nie stawiła się w sądzie! Powód bulwersuje

Magda Gessler: Awantura o Ukraińców. Odpowiedziała hejterom: "Wynocha. Bilet w jedną stronę"

Trybunał w Hadze: Rosja musi zakończyć inwazję na Ukrainę, jej działania są nielegalne

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy