Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wojewódzki: W TVN trwa łapanka!

Kuba Wojewódzki ujawnia kulisy powstawania kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"...

Taneczne show zniknęło z ramówki w 2011 roku. Szefowie stacji obiecywali, że to już ostatnia edycja. Wygląda na to, że słowa nie dotrzymali.

Reklama

Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, zapowiedział nawet, że trwają już castingi dla uczestników. Największy problem stanowią właśnie owe gwiazdy. Wygląda na to, że wszystkie osoby żądne popularności i sławy już wzięły w tym programie udział.

Nowych gwiazd jest jak na lekarstwo, a reszta to ludzie, którzy od lat konsekwentnie odmawiają swojego udziału. Producenci mają więc spory problem. 

Kuba Wojewódzki twierdzi, że gwiazdy związane z TVN, którym zaproponowano występy w programie, raczej nie mają zbyt wiele do gadania. Showman sugeruje, że w stacji trwa prawdziwa "łapanka".

"TVN szykuje powtórkę tanecznej rozrywki. Wraca kultowy program dla wszystkich, czyli 'Taniec z gwiazdami'. Oficjalinie mówi isę, że trwają castingi. Nieoficjalnie, że łapanka. Na korytarzach stacji plotkuje się, że zatańczą Magda Gessler, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Szulim oraz wszyscy ci, którym zależy na dalszej pracy" - napisał w "Polityce" Kuba. 

Bez problemu znajdą zapewne chętnych tancerzy. W końcu dla większości z nich udział w show to spełnienie najskrytszych marzeń i jedyna droga na salony...Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | TVN SA | 'Taniec z gwiazdami' | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy