Reklama
Reklama

Wojciech Sawicki opowiada o intymnym życiu z narzeczoną. "Seks to radość"

Wojciech Sawicki często przełamuje tematy tabu na temat życia osób z niepełnosprawnością. Ostatnio na jego profilu "Life on Wheelz" pojawił się wpis, w którym szczerze mówi o intymnych sprawach. "Seks to dla nas radość, bliskość i zwykła ludzka potrzeba" - napisał.

Wojciech Sawicki prowadzi instagramowy profil "Life on Wheelz", który obserwuje już niemal 140 tysięcy osób. Znany influencer choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a przez co może się poruszać tylko za pomocą wózka inwalidzkiego. Jego walka o normalizację wizerunku osób z niepełnosprawnościami i przełamywanie tabu sprawiły, że stał się ostatnio bardzo popularny w mediach.

Wojciech Sawicki szczerze o seksie

Na profilu Wojtka Sawickiego często pojawia się również jego narzeczona, Agata Tomaszewska. Para zaręczyła się na początku września. Razem stanowią prawdziwe "power couple" i często wypowiadają się na trudne tematy. Ich zdjęcie inspirowane portretem Yoko Ono i Johna Lennona zrobiło prawdziwą furorę.

Reklama

Wojciech Sawicki po raz kolejny postanowił zaskoczyć. Aktywista wziął udział w kampanii producenta prezerwatyw "Kochaj tak, jak lubisz" i z tej okazji opublikował szczery post na temat, czym dla niego jest seks.

Influencer przekonuje, że seks nie powinien być tematem tabu, ani powodem do wstydu.

Zobacz też:

Karolina Gilon wygina się na kamieniu. Pokazała się w skąpym bikini!

Blanka Lipińska topless na rajskich wakacjach

Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje na wakacjach! Zachwyca kreacjami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Sawicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy