Reklama
Reklama

Wojtek Sawicki oświadczył się ukochanej! Zareagował na hejt, jaki go spotkał! Szokujące!

Wojtek Sawicki to znany influencer, który pomimo swoich problemów zdrowotnych świetnie radzi sobie w życiu i sieci! Ostatnio nastąpiła u niego ogromna zmiana! Oświadczył się swojej ukochanej, a ona powiedziała "TAK". Niestety szczęście zakochanych zburzyli Internauci, którzy w szokujący i chamski sposób wypowiadają się na temat ich decyzji! Co napisali?

Wojtek Sawicki (34 l.) od dziecka choruje na dystrofię mięśniową i porusza się na wózku. Mimo to prowadzi aktywnie Instagrama i często mówi o tematach ważnych i trudnych. Niedawno mężczyzna szczerze opowiedział o szczepieniach (przeczytaj). W jego życiu wspiera go ukochana Agata Tomaszewska, z którą wczoraj się zaręczył! Bloger pochwalił się z fanami szczęśliwą nowiną, a na narzeczonych spadła fala krytyki i hejtu! Co tak wzburzyło Internautów?

Reklama

Wojtek Sawicki oświadczył się ukochanej Agacie!

Sawicki w poście na Instagramie wyznał, że jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! To wszystko za sprawą oświadczyn. 

Pod jego wpisem pojawiło się wiele gratulacji i pozytywnych komentarzy od innych gwiazd!

Internauci krytykują Wojtka Sawickiego i jego narzeczoną!

Niestety nieco mniej entuzjastycznie nastawieni byli użytkownicy Internetu, którzy sceptycznie odnosili się do ich związku. Krytykowali Agatę i snuli tezę, że taka młoda i piękna kobieta nie powinna być z osobą niepełnosprawną!

Do sprawy odniósł się sam Wojtek i na swoim Twitterze zamieścił wymowny wpis! Podkreślił, że jest silny psychicznie, ale po takiej ilości hejtu zrobiło mu się przykro!

Niestety wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że nie są w sieci anonimowi, a ich przykre uwagi i zwykły hejt może mieć wpływ na innych ludzi. Pamiętajcie, że zanim coś opublikujecie, powinniście się zastanowić nad treścią. Nie każdy komentarz musi być przepełniona nienawiścią!

My życzymy Wojtkowi i Agacie wszystkiego najlepszego! 

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Sawicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy