Reklama
Reklama

Wojciech Gąssowski zdobył się na szczere wyznanie. Do dziś żałuje jednej rzeczy

Swego czasu nie było w Polsce domówki, na której nie śpiewano by jego przeboju. Wielka sława wiąże się jednak czasami z dużymi stratami. Wojciech Gąssowski kończy dziś 81 lat i jest jedna rzecz, której będzie już zawsze żałować.

Wojciech Gąssowski świętuje

Wojciech Gąssowski to znany wykonawca, który ma kilka powodów do dumy. To on śpiewał "Gdzie się podziały tamte prywatki", utwór, który do dzisiaj leci na wielu imprezach. Co więcej, do dziś nucimy piosenki, które nagrał do polskich seriali. Mowa tu oczywiście o "Tylko wróć", która pojawiła się w serii "Wojna domowa" i melodii przewodniej z serialu "M jak miłość". Poza tym to Wojciech Gąssowski świetnie się trzyma i wygląda zdecydowanie młodziej, niż na to pesel wskazuje.

Reklama

Wojciech Gąssowski urodził się 20 czerwca 1943 roku. Dziś obchodzi 81. urodziny. Jest zdrowy, pełen energii i wciąż zdarza mu się udzielać publicznie, a jego piosenki nuci miliony Polaków. Czego można chcieć więcej? Artysta doskonale zna odpowiedź na to pytanie. Jakiś czas temu zdecydował się na szczere wyznanie.

CZYTAJ TEŻ: A jednak to nie były plotki. Gorzkie wyznanie Roberta Stockingera: "doszedłem do końca, do mety"

Wojciech Gąssowski będzie tego żałować do końca życia

Choć Wojciech Gąssowski odniósł duży sukces zawodowy, nigdy nie miał szczęścia w miłości. Cieszył się co prawda sporym powodzeniem i miał liczne romanse. Kochała się w nim nawet Kalina Jędrusik, uważana swego czasu za jedną z najpiękniejszych Polek. Nigdy jednak nie zdołał z żadną z kobiet się ustatkować. Nigdy się nie ożenił. Nie doczekał się dzieci. Teraz po latach tego żałuje.  

"Żałuję, że nie mam rodziny. Że nie mam dzieci. Ale było minęło. Życie jakoś tak się potoczyło, że jeśli człowiek przebywa dużo poza swoim domem, ma zajęcie takie bliżej nieokreślone tzn. te występy, to nie poświęca chyba tyle czasu... Mam kolegów, którzy mają żony i dzieci, i są szczęśliwi. Mnie się jakoś widocznie nie poszczęściło"- wyznał Wojciech Gąssowski. 

To najlepszy przykład na to, że czasami wielki sukces skazuje nas na samotność. 

ZOBACZ TEŻ: 

Wojciech Gąssowski ma za sobą dramatyczne chwile. Był więziony przez terrorystów!

Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Dziennikarka "Sprawy dla reportera" próbowała latami to ukrywać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Gąssowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy