Reklama

Reklama

Reklama

Włodarczyk uciekła od Mikołaja?!

Kapelusz na głowie, duże ciemne okulary są gwarancją, że nikt jej nie rozpozna. Agnieszka Włodarczyk (32 l.) przyjechała w rodzinne strony, by odpocząć od medialnego szumu.

Za miłość do Mikołaja Agnieszka płaci wysoką cenę... By ostudzić krążące wokół niej negatywne emocje, aktorka wyjechała samotnie nad Bałtyk. Ma wiele czasu na przemyślenia. Tu, na plaży w Darłowie, jako 14-latka zdobyła tytuł Miss Opalenizny. Uwierzyła, że może zaistnieć w show-biznesie. Dziś to środowisko się od niej odwraca.

"W Darłowie mieszka babcia Agnieszki, która jest dla niej autorytetem w sprawach sercowych" - zdradza znajoma aktorki. Ze swoim mężem przeżyła szczęśliwie 40 lat. Może to ona poradziła wnuczce, by nie spieszyć się ze ślubem... Już wiadomo, że deklaracje o szybkim małżeństwie są już nieaktualne.

Reklama

Mikołaj gra w serialu "Misja Afganistan" w Świętoszowie niedaleko Legnicy. Agnieszka jest na drugim końcu Polski i nie zamierza go odwiedzać. Czy zakochani postanowili od siebie odpocząć? A może ich uczucie przeżywa pierwszy kryzys?

Przypomnijmy, że para poznała się na planie serialu "Pierwsza Miłość". To dla Włodarczyk Mikołaj Krawczyk (31 l.) zostawił swoją wieloletnią partnerkę, Anetę Zając (30 l.), z dwójką rocznych bliźniąt. Media i fani nie przebierają w słowach i jednoznacznie oskarżają Agnieszkę o rozbicie rodziny i odebranie dzieciom ojca.

Julia Korzeniak

nr 26/2012

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Mikołaj Krawczyk

Reklama

Reklama

Reklama