Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Włodarczyk: To nic nie boli

"Pomaganie jest trendy!" - kierując się tym hasłem wiele znanych osób wzięło udział w nagraniu teledysku do sztandarowej piosenki fundacji DKMS, która zajmuje się rejestracją potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku kostnego.

W piosence pt. "Pomaganie jest trendy!" usłyszymy Krzysztofa Ibisza, Agnieszkę Włodarczyk, Aleksandrę Szwed, Magdę Femme, Piotra Świerczewskiego, Alicję Węgorzewską oraz Paulę Marciniak.

Reklama

"Z przyjemnością przyłączyłam się do promowania dawstwa szpiku poprzez piosenkę i teledysk" - powiedziała Ola Szwed.

"Cieszę się, że w Polsce coraz więcej mówi się na ten temat i że sama mogłam aktywnie włączyć się w tak zacną akcję. Już dawno myślałam o tym, żeby zostać potencjalnym dawcą szpiku, ale nie za bardzo wiedziałam, od czego zacząć. Okazuje się, że nie ma nic prostszego. Jeżeli chociaż jedną osobę uda mi się przekonać do zarejestrowania się, to będzie wielki sukces".

W banku dawców szpiku zarejestrowała się też Agnieszka Włodarczyk i pozostali uczestnicy teledysku.

"Uratować komuś życie zupełnie bezinteresownie to cudowne uczucie. Tym bardziej, że nic nas to nie kosztuje, dajemy to życie bez uszczerbku na naszym zdrowiu, absolutnie świadomie. To nic nie boli, bo zabieg przeprowadzany jest w całkowitym znieczuleniu i nie zostaje po nim żaden ślad" - zachęcała Agnieszka Włodarczyk, która w piosence zaśpiewała razem z Krzysztofem Ibiszem.

"To super projekt" - zachwycał się prezenter. "Cieszę się, że w nim uczestniczę. Zaśpiewałem tę piosenkę, lepiej albo gorzej, ale w szczytnym celu. Noszę ten utwór nawet w swoim telefonie. Pomaganie jest trendy! Ta idea trafia do młodych ludzi".

Inicjatorem projektu jest raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz, zaś jego producentem zespół GrooveBusterz.

"Pomaganie jest trendy, ale pomagajmy z głową, świadomie. Jeżeli już zarejestrujemy się w banku szpiku, niech będzie to decyzja przemyślana. Zdarzało się, że potencjalny dawca w momencie, gdy rzeczywiście mógł komuś uratować życie, wycofał się. Nie róbmy tak, bo tu chodzi o czyjeś życie" - powiedział "Gorzki".

Zdradził, że wszystkie biorące udział w tym projekcie gwiazdy chętnie przyjmowały zaproszenie do niego. Piosenkę "Pomaganie jest trendy!" będzie można usłyszeć w radiu i telewizji po 14 grudnia.

"Mam nadzieję, że utwór ten puści jak najwięcej stacji radiowych i telewizyjnych, by dawstwo szpiku promować w jak najszerszym kręgu" - dodał raper.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Krzysztof Ibisz | Ola Szwed

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »