Reklama
Reklama

Władimir Putin w coraz gorszym stanie. Był zmuszony przerwać spotkanie

Władimir Putin (70 l.) w ubiegły weekend został poddany szczegółowym badaniom lekarskim. Taką informację podał w serwisie Telegram kanał Generał SVR. Zdaniem źródła związanego z Kremlem najbliższe otoczenie prezydenta Rosji jest bardzo zaniepokojone jego stanem zdrowia. Prezydent Rosji ostatnimi czasy miał żalić się na uporczywy kaszel oraz brak apetytu.

Władimir Putin: stan zdrowia

Postępowanie Władimira Putina trudno jest wytłumaczyć w racjonalny sposób. Nic więc dziwnego, że wiele osób doszukuje się pozapolitycznych powodów, dla których prezydent Rosji zdecydował się na wszczęcie wojny w Ukrainie. Wśród hipotez pojawiają się m.in. te związane z rzekomą chorobą, która może zagrażać życiu rządzącego. Teraz te plotki dodatkowo podsyca na Telegramie Generał SVR. Kanał prowadzony najprawdopodobniej przez byłego porucznika rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego donosi, że krewni Władimira Putina bardzo martwią się jego stanem zdrowia. 

Reklama

Prezydent Rosji zmaga się z uciążliwymi napadami kaszlu, które coraz mocniej dają mu się we znaki. Oprócz tego Władimir Putin nie może się uporać z nawracającymi nudnościami i brakiem apetytu. Tego typu objawy bez wątpienia mogą być charakterystyczne dla ciężkiego przebiegu infekcji koronawirusem, jednak jak dotąd nikt nie powiązał stanu prezydenta Rosji z ewentualnym zakażeniem COVID-19. Zamiast tego, Generał SVR wysuwa przypuszczenia o "szybko pogarszającym się stanie zdrowia przywódcy".

"W ciągu ostatnich kilku miesięcy Putin schudł osiem kilogramów" - alarmuje w swoim wpisie Generał SVR. 

Zdaniem kanału Generał SVR głos przywódcy Rosji znacząco się zmienił. Podczas niedawnego spotkania z wicepremierem zupełnie nie przypominał dawnego brzmienia.

Władimir Putin w coraz gorszym stanie

Zdaniem źródła z Telegramu od piątku do niedzieli Władimir Putin przechodził specjalistyczne badania i w tym czasie widziany był zaledwie raz. Prezydent Rosji odbył jedynie spotkanie z gubernatorem Magadanu Siergiejem Nosowem. Zdaniem wielu osób wystąpienia Putina od pewnego czasu są wcześniej nagrywane, edytowane, a następnie wypuszczane w formie, która sprawia wrażenie jakby były transmitowane na żywo.

Kanał General SVR przypuszcza, że Putin nie jest usatysfakcjonowany poczynaniami rosyjskich żołnierzy na froncie. Niedawno prezydent Rosji mocno skrytykował ministra obrony Siergieja Szojgu, po czym rozłączył się w trakcie spotkania z nim. Zdaniem informatora Władimir Putin bardzo się zdenerwował, co przyczyniło się do silnego ataku kaszlu. Właśnie z powodu tych dolegliwości musiał przedwcześnie zakończyć spotkanie. W opinii Generała SVR prezydent Rosji cierpi na szereg poważnych chorób m.in. raka brzucha, chorobę Parkinsona i zaburzenie schizoafektywne. Żadna z tych informacji nie została jak na razie potwierdzona przez rzetelne źródła. 

Zobacz też:

Klaudia El Dursi zapozowała w zaawansowanej ciąży. Spełni swoje marzenie o trzecim dziecku?

Katarzyna Cichopek uważa, że zdrada nie przekreśla małżeństwa? Bulwersujące rady w "M jak Miłość"

Akshata Murthy to "koszmar" swojego męża. Rishi Sunak nazywa ją brudasem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy