Reklama
Reklama

Wizjonerka Aida pilnie zwróciła się do wszystkich Polaków. Wizja poraża!

Aida Kosojan-Przybysz, ormiańska wizjonerka skierowała swoje słowa do Polakom i podzieliła się kolejnym, poruszającym przesłaniem! Wróżka nie ma dobrych wieści, ale nie sama wizja wywołała poruszenie. Zaczęło dziać się dopiero w komentarzach pod jej postem...

Aida Kosojan-Przybysz to słynna wizjonerka ormiańskiego pochodzenia, która od lat mieszka w Polsce. 

W ostatnich latach odstawiła muzykę na dalszy plan i skupia się na działalności w sieci. Wizjonerka regularnie publikuje w swoich mediach społecznościowych podnoszące na duchu lub motywujące treści, skupia się także na tematyce samorozwoju. 

Zaledwie kilka dni temu Aida podzieliła się z obserwatorami wpisem, dotyczącym samoakceptacji i miłości do samego siebie, a już przygotowała dla fanów kolejny, ważny przekaz

Pod mocnym postem zaroiło się od komentarzy, a obserwatorzy dzielą się z Aidą swoimi historiami. 

Reklama

Aida z kolejnym przesłaniem do Polaków

Adia zamieściła wpis, w którym zamieściła ważny przekaz dla obserwatorów i wszystkich osób, korzystających z jej rad. 

"Słowa wykrzyczane, Słowa wypowiedziane, Słowa wyszeptane, Słowa przemilczane. Wszystkie mają moc, Mają siłę, Niosą i unoszą, Podnoszą lub przewracają, Budują lub burzą, Ranią lub leczą, Zabiją lub wskrzeszą. Zawsze się zastanów zanim je wypowiesz na głos albo w myślach. Myśl dobrze, życz dobrze" - napisała Aida Kosojan-Przybysz. 

Pod postem momentalnie zaroiło się od komentarzy:

"Pamiętam, jak lata wstecz mówiła Pani o tym. Byłam wtedy z mamą u Pani, a te słowa cały czas są w mojej głowie i teraz ja swoim dzieciom powtarzam to, co wtedy usłyszałam od Pani... Słowa mają moc", "Myślę dobrze, myślę sercem", "Jakie to prawdziwe... dziękuję", "Kiedyś miałam straszną myśl, niestety się sprawdziła i do tej pory nie mogę sobie tego wybaczyć, od tamtej pory uważam na myśli i słowa", "Prawda. Trzeba uważać, co się myśli, mówi..." - pisali poruszeni fani.

Zobacz też:

Przepowiednia Aidy o wyjątkowym dniu "czytania między wierszami i słyszenia między słowami"

Brama Lwa została otwarta. Przepowiednia Aidy: "To moc nieskończoności"

Wróżka Aida wyjawia, co się wydarzy jeszcze dziś! Szokujące słowa!

Wizje i przepowiednie na 2022. Co widzi Jackowski, Aida, Glanc, Kempisty?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy