Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wiśniewski robi interes na Villas?

Okazuje się, że zaproszenie Violetty Villas (69 l.) przez Michała Wiśniewskiego (35 l.) na Wigilię nie było takie bezinteresowne. Pod pozorem pomocy schorowanej gwieździe, Wiśniewski zrobił kolejny dobry interes...

O zaproszeniu wielkiej gwiazdy Wiśniewski myślał już od dawna - czytamy w "Rewii". O tym, że Michał Wiśniewski ma głowę do interesów wszyscy doskonale wiedzą.

Reklama

Gwiazdor nie miał wątpliwości, że pomysł z płytą będzie strzałem w dziesiątkę, dlatego postanowił poinformować całą Polskę, że przygarnie Villas na Wigilię oraz pomoże jej nagrać płytę.

Najpierw napisał o tym na swoim blogu, a potem potwierdził publicznie w "Wideotece dorosłego człowieka". Osobiście zadbał, aby zdjęcia z Wigilii w jego domu trafiły do jednej z gazet.

To była scenka jak z filmu: szczęśliwa rodzina przy wigilijnym stole, choinka, prezenty... Nie pasował tylko jeden element... - wyraz twarzy Violetty Villas.

W dobre intencje Wiśniewskiego nie wszyscy chcą już wierzyć. Na jednym z portali internetowych ktoś napisał: "Coś mi tu śmierdzi. Wiśniewski czuje interes".

Czy już za chwilę okaże się, że Violetta Villas nie chce znać Michała Wiśniewskiego i tak jak poprzednich swoich "zbawicieli" nazwie go oszustem i obrzuci błotem?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje