Reklama
Reklama

Wiśniewski komentuje zachowanie Smitha! Nawiązał do wojny w Ukrainie

Michał Wiśniewski (49 l.) zabrał głos w sprawie szokującego zachowania Willa Smitha podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów. Wokalista postanowił przy okazji skrytykować postawę Akademii Filmowej w obliczu wojny w Ukrainie. "To nie powinno się wydarzyć" - wyznał.

Michał Wiśniewski (posłuchaj!) bardzo mocno angażuje się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Razem z żoną otworzył swój dom dla potrzebujących. Wokalista udał się na granicę razem z synem, Xavierem. Wspierał różne zbiórki, a także przyjął pod swój dach Ukrainki z dziećmi

Reklama

Na Instagramie opowiedział wzruszającą historię pani Oli, która kiedyś pracowała u niego jako opiekunka do dzieci. Lider zespołu Ich Troje (posłuchaj!) mocno podkreśla jej rolę w wychowaniu swoich pociech.

Michał Wiśniewski komentuje zachowanie Willa Smitha

Michał Wiśniewski został zapytany przez redakcję portalu Party.pl o komentarz na temat szokującego zachowania Willa Smitha (sprawdź!) podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów. 

Kiedy komik Chris Rock zażartował na scenie z chorej żony aktora, Will wstał z widowni, podszedł do niego i ku zdziwieniu wszystkich zgromadzonych uderzył go w twarz!

Juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w swojej wypowiedzi podkreślił ignorancką postawę Akademii Filmowej w obliczu wojny w Ukrainie.

Wiele gwiazd jest zdania, że zamiast drogich prezentów rozdawanych zamożnym osobom podczas wydarzenia, pieniądze powinno przekazać się na poczet fundacji pomagających Ukrainie.

Z kolei Doda poparła zachowanie Willa Smitha. Piosenkarka przyznała, że rodzina, jej honor oraz godność, jest dla niej najważniejsza.

Program "Twoja twarz Brzmi Znajomo" z udziałem Michała Wiśniewskiego możecie oglądać w piątki o godz. 20:05 w Polsacie lub na PolsatGo!

Zobacz też:

Ela Zapendowska ocenia piosenkę syna Górniak! "O kant d**y potłuc"

Maciej Stuhr nie wystąpi na gali ze Stingiem! Zaatakował Telewizję Polską

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Will Smith
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy