Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wiśniewska jest z perkusistą Ich Troje?!

Z niedawnej wymiany zdań w internecie między rozstającymi się Wiśniewskimi można wysnuć podejrzenie, że Ania związała się z niejakim Michałem Ż., perkusistą zespołu Ich Troje...

Tygodnik "Na żywo" podjął się interpretacji wpisów Michała i Ani Wiśniewskich, które zamieścili na swoich profilach na portalu społeczności owy Facebook.

Reklama

Jakiś czas temu mianowicie Ania napisała: "Gdyby każda mama otrzymywała jakąś nagrodę pieniężną za ugotowany obiad, czas miło spędzony z dzieciaczkami, za nocne wstawanie do maluchów, za przytulanie i opiekowanie się nimi myślę, że kupiłabym sobie ten kraj i okolice :-) Czy ktoś napisze mi w komentarzach, że jestem wspaniałą mamą? proszę :-)".

Odpowiedzi natychmiast udzielił Michał Ż., perkusista Ich Troje: "Jesteś cudowną mamą. Nie robisz niczego na pokaz. To jest najpiękniejsze. Nie musisz chodzić po telewizjach i galeriach handlowych, by udowodnić, że jesteś wspaniałą mamą. Tamto jest słabe - i wiesz o co mi chodzi" - napisał, nawiązując oczywiście do zachowania Wiśniewskiego.

Reakcja tego ostatniego była natychmiastowa: "Państwo Michał i Ania Ż. kontynuują znajomość mimo zagryzienia wargi w trakcie koncertu :-)" - napisał. "To się nazywa siła związku!".

Zasugerował tym samym, że Ania już jakiś czas temu związała się z kolegą z zespołu. Plotki o romansie Wiśniewskiej pojawiały się już wcześniej - czyżby teraz w końcu znalazły potwierdzenie?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Wiśniewska | Michał Wiśniewski | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje