Reklama
Reklama

Wioletka z "Rancza" wraca na ekran. Magdalena Waligórska namiesza w popularnym serialu

Magdalena Waligórska (43 l.) popularność zawdzięcza roli Wioletki w uwielbianym przez telewidzów serialu "Ranczo". Okazuje się, że aktorka niebawem namiesza w innej produkcji. Wcieli się w bohaterkę o imieniu Viola. Gwiazda sama przyznała, że czeka ją wielkie wyzwanie. Oto szczegóły.

Magdalena Waligórska dołącza do obsady "M jak miłość"

Magdalena Waligórska ma na swoim koncie wiele ról w popularnych produkcjach. Nie da się jednak ukryć, że największy wpływ na jej karierę miało "Ranczo", gdzie wcielała się w postać sympatycznej i charakternej barmanki Wioletki Koteckiej. 43-latkę można także oglądać w serialu "Uroczysko" oraz za ladą w "Lombard. Życie pod zastaw".

Ostatnie wieści o Magdalenie Waligórskiej wywołały w sieci spore poruszenieOkazuje się, że aktorka niebawem pojawi się na ekranie w zupełnie nowej roli. Niedawno zagościła na planie "M jak miłość", a pierwsze sceny z jej udziałem będzie można zobaczyć już jesienią.

Reklama

"Moja postać VIOLA miała bujną i nieco mroczną przeszłość, a teraz przyszła namieszać. Tak, dobrze widzicie - gram bez make-upu. Dlaczego? Wszystkiego dowiecie się jesienią" - napisała aktorka pod jednym z udostępnionych przez siebie zdjęć.

Artystka przyznaje także, że praca na planie "M jak miłość" była dla niej sporym wyzwaniem.

"Jest to dla mnie wyzwanie, bo to duża rola, dużo będzie mnie na ekranie. Granie z porzuceniem kobiecych sztuczek jest dla mnie trochę trudne... To jest dla mnie jako aktorki bardzo ciekawe wyzwanie. Takiej roli jeszcze nie grałam. Powiem więcej, takiej roli jeszcze w "M jak miłość" nie było" - zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Wielkie zmiany w "M jak miłość"

Wprowadzenie nowej postaci - granej przez Waligórską Violi - to niejedyna zmiana w "M jak miłość". W najnowszym sezonie telenoweli nie zobaczymy już między innymi Ewy Kalinowskiej (w tej roli Anna Kerth) i jej syna Wojtka (Aleksander Szeląg).

Zobacz także:

Od plotek o ich romansie aż huczało. Relacja Waligórskiej i Błacha do dziś jest tajemnicą

O konflikcie Waligórskiej-Lisickiej z kolegą z "Rancza" mówiła cała Polska. Padły poważne zarzuty

Nagłe wieści o powiększeniu się rodziny gwiazdy "Rancza". Ma już dwoje dzieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Waligórska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama