Reklama
Reklama

Od plotek o ich romansie aż huczało. Relacja Waligórskiej i Błacha do dziś jest tajemnicą

Kilka lat temu plotkowano, że Wojciech Błach po rozstaniu z Kamillą Baar szukał pocieszenia w ramionach 9 lat młodszej Magdaleny Waligórskiej. Aktorzy nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili, a ich relacja do dziś owiana jest tajemnicą. To była tylko przyjaźń, a może coś więcej?

Obecnie Magdalena Waligórska i Wojciech Błach są w szczęśliwych relacjach. Jednak na przestrzeni lat ich życie uczuciowe układało się bardzo różnie. 

Gwiazda "Rancza" przed laty była łączona z wieloma mężczyznami. Czasami były to prawdziwe związki, czasami jedynie domysły mediów, innym razem — po prostu przyjaźnie. Jednym z przykładów była plotka, że aktorka spotykała się z Ryszardem Jurczewskim, choć tak naprawdę nie łączyło ich nic poza pracą

Reklama

Co łączyło Waligórską i Błacha? Ta relacja owiana jest tajemnicą

Wojciech Błach natomiast przez długi czas był w związku z aktorką Kamillą Baar, para doczekała się razem dziecka. 

W maju 2014 r. media obiegła wieść o tym, że Błach i Baar postanowili się rozstać. O swojej decyzji poinformowali w social mediach.

„Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się spekulacje i plotki na nasz temat, które w większości są nieprawdziwe i przez to bolesne [...]. Chcemy wyjaśnić w kilku słowach: rozstaliśmy się w zgodzie. Była to nasza wspólna decyzja. Konsekwencją rozstania jest to, że mieszkamy osobno, wspólnie wychowując dziecko” - czytamy w oświadczeniu. 

To właśnie po rozpadzie związku z Baar w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze plotki o tym, że Błach szuka pocieszenia w ramionach 9 lat młodszej Waligórskiej. 

Aktorzy poznali się już wcześniej, podczas współpracy nad spektaklem „Miłość z dostawą do domu”. Chociaż z pewnością pojawiła się między nimi pewna zażyłość, nie było mowy o żadnym romansie.

„W ramionach Magdy szuka pocieszenia po rozstaniu z matką swojego syna” - pisało „Twoje Imperium”. Magdalena Waligórska była już przyzwyczajona do przeróżnych plotek na temat jej życia miłosnego. Tym razem jednak nie zaprzeczała żadnemu z doniesień. Ponadto wielokrotnie widywani byli w swoim towarzystwie, a nawet mieli udać się w trójkę razem z synkiem Wojciecha Błacha na wakacje nad morzem.

Relacja Waligórskiej i Błacha do dziś owiana jest tajemnicą. Żadne z nich nigdy oficjalnie nie potwierdziło romansu. Gwiazda "Rancza" obecnie związana jest z Mateuszem Lisieckim, z którym doczekała się dwójki dzieci. A Błach jest po ślubie z Agnieszką Gizą, para również posiada dwójkę pociech. 

Zobacz też:

O konflikcie Waligórskiej-Lisickiej z kolegą z "Rancza" mówiła cała Polska. Padły poważne zarzuty

Wojciech Błach drży o los swojej rodziny. Aktor ledwo wiąże koniec z końcem


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Waligórska | Wojciech Błach | Kamilla Baar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy