Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Williams zakochany!

I to w dziewczynie! Dziwne, byliśmy przekonani, że jest gejem. Tymczasem 33-letni Robbie od dwóch miesięcy spotyka się z aktorką Aydą Field (27 l.) i, jak donoszą jego znajomi, jest zakochany po uszy.

"Byli z Aydą na kilku randkach pod koniec zeszłego roku, ale nie wyszło. Jednak kilka tygodni temu wpadli na siebie znowu na imprezie i zaczęli rozmawiać" - mówi osoba bliska parze.

Reklama

"Nie był zakochany w dziewczynie od długiego czasu i spędza z nią teraz czas tak, jak robią to wszystkie pary: chodzą do kina, oglądają filmy na DVD w domu Robbiego. Jest zauroczony, a uczucie jest odwzajemnione."

Piosenkarz musi zweryfikować chyba pełne rozgoryczenia wpisy krytykujące hollywoodzkie związki, jakie zamieścił niedawno w internecie. Zasugerował w nich, że woli być sam:

"Nie wiem, czy chcę żyć w związku. Nie wierzę, że aby poczuć się spełnionym, trzeba mieć dzieci. Nie mogę zagwarantować, że moje dziecko nie będzie cierpiało, ponieważ w pewnym momencie swojego życia będzie chciało poczuć ból. Nie chcę tego widzieć. To zbyt wiele."

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje