Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsior z "Hotelu Paradise" jest już po operacji. "W końcu mi to wyjęli!"

Wiktoria Gąsior (24 l.) to jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek show "Hotel Paradise". Jakiś czas temu postanowiła zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem i przeszła totalną metamorfozę. Ostatnim etapem jej przemiany miała być operacja usunięcia implantów piersi. Dziś celebrytka w końcu przeszła skomplikowany zabieg. Jak czuje się po operacji?

Wiktoria Gąsior z "Hotelu Paradise" jest już po operacji. "W końcu mi to wyjęli!"

Wiktoria Gąsior wystąpiła w 4. sezonie programu "Hotel Paradise". Celebrytka prywatnie zajmuje się dietetyką oraz bikini fitness, a od kiedy opuściła randkowy program, stara się powrócić do "naturalnego" wyglądu: zmieniła kolor włosów, rozpuściła nawet kwas, który w przeszłości miała w ustach, a teraz przyszła pora na usunięcie implantów z piersi. 

Kłopoty Wiktorii z biustem trwają już od dłuższego czasu, bowiem uczestniczka już w listopadzie skarżyła się, że nie może znaleźć medyka, który podejmie się tej niełatwej operacji. Jeden z implantów piersi celebrytki jest pęknięty, drugi zaś, jak Wiktoria to nazwała, "nie przyjął się".

Reklama

W końcu nadszedł szczęśliwy dzień w życiu Gąsior - nieudany "sztuczny biust" zostanie naprawiony. Celebrytka, jak to zwykle ma w zwyczaju, podzieliła się ze swoimi fanami szczegółami sprzed operacji oraz chwilami tuż po niej na social mediach.

Wiktoria Gąsior jest już po operacji, o czym od razu po zabiegu poinformowała na Instagramie. Uczestniczka "Hotelu Paradise" zapewniła na nagraniu ze szpitalnego łóżka, że ma się świetnie, "nic ją nie boli", a wieczorem będzie mogła wrócić już do własnego domu.

Zobacz też:

Wiktoria Gąsior z "Hotelu Paradise" o kłopotach z pękniętym implantem piersi

Przyczyny rozwodu Cichopek i Hakiela. Ekspertka wyjaśnia i nie ma wątpliwości

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise | Wiktoria Gąsior
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy