Reklama
Reklama

Wiktoria Gąsior z "Hotelu Paradise" o kłopotach z pękniętym implantem piersi

Wiktoria Gąsior (23l.) z czwartej edycji "Hotelu Paradise" to jedna z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu. Po powrocie z Zanzibaru jej życie śledzi ponad 422 tysiące obserwatorów. Nic dziwnego, że dziewczyna chętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Ostatnio opowiadała o swoich kłopotach z implantami piersi i niezbyt przyjemną wizytą u lekarza. Naprawdę było dramatycznie?

Wiktoria Gąsior z "Hotelu Paradise" coraz swobodniej czuje się na swoich kanałach social media. Celebrytka niedawno odwiedziła chirurga plastycznego, o czym nie zapomniała wspomnieć na Instagramie. Niestety, wizyta nie przebiegła zgodnie z planem, a dziewczyna nadal szuka pomocy przy naprawie uszkodzonego implantu piersi. 

"Hotel Paradise": Wiktoria Gąsior ma spory kłopot z implantami

Reklama

Wszystko zaczęło się od tego, że Wiktoria poinformowała swoich fanów, iż zamierza wrócić do bardziej naturalnego wyglądu. Metamorfozę rozpoczęła od obcięcia zniszczonych włosów i przefarbowania ich na bardziej naturalny, ciemny brąz. To nie koniec zmian! Następnym etapem miało być rozpuszczanie kwasu, który wcześniej umieściła w ustach oraz odnalezienie medyka, który uratuje jej piersi. Problem jest poważny, bowiem jeden z implantów pękł.

Dziewczyna ma niestety negatywne doświadczenia ze specjalistami z zakresu chirurgii plastycznej. Najpierw przeszła operację wszczepienia sztucznych piersi, które z biegiem czasu zaczęły być bolesne i sprawiać kłopot, a później, gdy wybrała się na konsultację medyczną, znów spotkało ją rozczarowanie. Swoją wizytę postanowiła opisać na portalu, by przestrzec inne pacjentki przed lekarzem, który nie okazał jej tyle zrozumienia, ile oczekiwała.

Będąc ewidentnie pod wpływem silnych emocji, wyraziła swoje negatywne zdanie na temat specjalisty, z którym miała konsultować naprawę biustu.    

Kim jest Wiktoria z "Hotelu Paradise" ?

Wiktoria Gąsior ma dwadzieścia trzy lata i jest  wicemistrzynią oraz mistrzynią Polski w bikini fitness. Popularność zdobyła w tym roku, z powodu udziału w czwartym sezonie popularnego show "Hotel Paradise".

O dziewczynie zrobiło się głośno, gdyż od chwili pojawienia się w programie spotkała się z niechęcią innych uczestników. Mimo prośby o interwencję ze strony produkcji show, Wiktoria nie uzyskała pomocy.

Zobacz też:

Pracodawca będzie mógł sprawdzić, czy pracownik jest zaszczepiony. Projekt posłów PiS

Matthew McConaughey uwielbia swoją żonę za... braki w uzębieniu

Anna Wędzikowska zdradziła ile waży!


Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsior | Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy