Reklama
Reklama

Wieści z domu Idy Nowakowskiej nadeszły znienacka. Decyzja męża wydaje się przesądzona

Ida Nowakowska i jej amerykański mąż Jack Herndon stoją przed poważnymi zmianami w życiu. Gdy kariera medialna celebrytki mocno wyhamowała, mężczyzna uznał, że być może to czas zawalczyć o swoje. Jak donosi jeden z portali, aktor poważnie myśli o powrocie do Stanów i wygląda na to, że dopnie swego. Sama Ida, choć opowiada o masie "nowych projektów", też realizuje je już głównie poza Polską. Jak to się skończy dla ich małżeństwa?

Ida Nowakowska przez ostatnie lata była jedną z większych gwiazd TVP. Wszystko zmieniło się po 15 października, gdy chwilę potem na Woronicza zaczęły się spore zwolnienia. 

Dosięgły one m.in. "Pytania na śniadanie", skąd wyrzucono wszystkich dotychczasowych prowadzących, których szybko zastąpiono nowymi duetami. 

Reklama

Kariera Idy Nowakowskiej przystopowała

Na antenach TVP widzowie wciąż jednak mogli oglądać Idę Nowakowską, bowiem ta występuje także w "The Voice Kids", do którego to programu większość odcinków nagrano już jakiś czas temu. Jedynie finał będzie emitowany na żywo, stąd pytania o to, czy Ida się w nim pojawi. 

Ta w rozmowie z Plejadą postanowiła uspokoić swoich fanów:

"Tak, oczywiście. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania. 27 kwietnia na żywo zobaczymy się w "The Voice Kids". Zapraszam z całego serca. Nie dość, że mamy wspaniałych uczestników, utalentowane dzieci, które ciężko pracują na to, żeby pokazać całej Polsce swój talent, to też wspierających rodziców" - stwierdziła. 

Ida Nowakowska mówi o tym, co teraz robi. Projekty głównie poza Polską

Po odejściu Idy z "Pytania na śniadanie" gwiazda niemal całkowicie zniknęła z życia publicznego. Z widzami pozostaje w kontakcie dzięki social mediom. Ostatnio w końcu pojawiła się na jednej z imprez, gdzie udzieliła wywiadu portalowi shownews.pl.

Reporterka próbowała dociec, czym po zwolnienie ze śniadaniówki Nowakowska się zajmuje. 

"Czego ja nie robię... Taki motor wewnętrzny mam bardzo, bardzo aktywny. Rzeczywiście, teraz mam taki ekscytujący czas, realizuję projekty, które są w Stanach Zjednoczonych, zaraz znowu tam lecę. Teraz spędziłam tam ponad dwa tygodnie, w międzyczasie jeszcze byłam w Paryżu, gdzie też robię swój projekt, ale punktem zwrotnym jest wciąż Warszawa i realizacja tutaj ciekawych rzeczy, więc trzymajcie kciuki..." - pochwaliła się Ida. 

Jak donosi ShowNews, za wspomnianym wyjazdem do Stanów może wiązać się coś znacznie więcej. 

Nie jest bowiem tajemnicą, że maż Idy - Jack Herndon porzucił dla ukochanej karierę aktorską w Stanach, by ta mogła realizować się w Polsce. Mężczyzna ukończył szkołę aktorską w Nowym Jorku, a na koncie miał nawet pierwsze role, choć głównie epizody w niszowych filmach. Wszystko było jeszcze przed nim.

Ida Nowakowska i Jack odbyli poważną rozmowę. W domu zrobiło się nerwowo

"Herndon ze swoją urodą romantycznego amanta czy brytyjskiego dżentelmena miał szansę na zrobienie kariery w USA. Na początku grywał w krótkometrażowych produkcjach, za które dostawał około dwóch tysięcy dolarów. Z czasem jego kariera mogła się rozwinąć, ale by tak się stało, musiałby być na miejscu w USA, chodzić na castingi i walczyć o role, a on dla Idy wybrał życie w Polsce" - zdradza osoba z otoczenia pary. 

Po stracie pracy w TVP kariera telewizyjna Idy stanęła raczej pod znakiem zapytania. Mąż Nowakowskiej uznał być może to za znak, by teraz zawalczyć o swoją karierę, ale to będzie się wiązało z przeprowadzką do USA. 

"Dla Herndona życie w Polsce jest dużym wyzwaniem, bo ciągle nie może się do końca odnaleźć w nadwiślańskiej rzeczywistości i często czuje się 'mężem swojej żony'" -  czytamy. 

Sporo więc wskazuje na to, że w życiu Idy Nowakowskiej szykuje się spora zmiana także w życiu prywatnym. 

Zobacz też:

Do domu Nowakowskiej pilnie wezwano pomoc. Noc spędziła z synkiem na klatce schodowej

Monika Richardson pierze stare brudy TVP. Wygarnęła wszystko Kurskiemu i Nowakowskiej

Wpadka Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie" przeszła do historii. Wolny nie mógł się powstrzymać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy