Reklama
Reklama

Wieniawa przyszła z Rozbickim, a potem przytulała się do innego!

Julia Wieniawa zaśpiewała na scenie Polsat SuperHit Festiwal 2023 w Sopocie. Zanim jednak wykonała bardzo emocjonalną piosenkę, fotoreporterzy skupili się na tym, że przyszła z Nikodemem Rozbickim. Niestety później też złapaną ją na obściskiwaniu się z innym mężczyzną!

Polsat SuperHit Festiwal 2023. Wieniawa i Rozbicki niczym hollywoodzka para

Na ściance podczas Polsat SuperHit Festiwal Julia Wieniawa zapozowała z Nikodemem Rozbickim. Ostatnio krążyły plotki, że para nie jest już w związku. Tymczasem okazało się, że dali sobie drugą szansę! Wyglądali na czerwonym dywanie niczym aktorska para z Hollywood!

Julia Wieniawa potwierdza: "Jesteśmy razem"

Polsat SuperHit Festiwal wystartował w piątek, 26 maja, i obfitował w wiele emocji. Na scenie pojawiła się m.in. Doda, Agnieszka Chylińska, Dawid KwiatkowskiJulia Wieniawa, która wykonała wzruszający utwór z Maciejem Musiałowskim "Zabierz tę miłość". Czy piosenka nawiązywała do Nikodema Rozbickiego? Tego nie wiemy, ale za to wiemy, że przyszła na festiwal w jego towarzystwie.

Reklama

W rozmowie z Damianem Glinką wyznała: "Lubimy robić zamieszanie po prostu" - zażartowała, a następnie rozwiała wszelkie wątpliwości: "Jesteśmy razem. To są nasze sprawy, ale jest dobrze" - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem Pomponika.

Wieniawa przyszła z Rozbickim, a potem przytulała się do innego!

Wspólne przyjście z Nikodemem nie przeszkadzało młodej aktorce do okazywania czułości Maciejowi Musiałowskiemu. Wierzymy jednak, że jest to wyłącznie na potrzeby promocji utworu. 

Jak sądzicie?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy