Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wiemy, kim jest nowa dziewczyna Michała Figurskiego!

Od kilku tygodni Michał Figurski (40 l.) układa sobie życie u boku atrakcyjnej brunetki. W końcu udało się dowiedzieć, kto leczy jego rany po zdradzie żony...

Pochmurny grudniowy poranek. Na jednym z osiedli na warszawskim Mokotowie z klatki apartamentowca wychodzi para z walizkami. To Michał Figurski i pewna atrakcyjna brunetka, z którą jest widywany od pewnego czasu.

Reklama

Wygląda na to, że ich znajomość to nie chwilowe antidotum na małżeńskie kłopoty dziennikarza.

Jak twierdzą jego znajomi, Michał jest w euforii. Kto tak zafascynował mężczyznę, który stoi u progu rozwodu?

To niejaka Jagna Paulina Błażejewska (26 l.)...

Para poznała się latem 2013 roku. Stacja muzyczna 4Fun TV organizowała właśnie casting na prezenterkę do jednego ze swoich programów. 

Michał jest dyrektorem programowym siostrzanej stacji Rebel TV i z zaciekawieniem przyglądał się pięknym kandydatkom. Największe wrażenie zrobiła na nim właśnie Jagna. Zresztą dziewczyna spodobała się większości osób, bo to jej powierzono prowadzenie programu.

Najwyraźniej ich znajomość wykroczyła jednak poza sprawy zawodowe.

Jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", dziewczyna skończyła pedagogikę dorosłych na jednej z łódzkich uczelni. Dwa lata temu przeprowadziła się do Warszawy i układała sobie życie z pewnym didżejem, którego właśnie rzuciła dla Figurskiego.

Czy ta znajomość przetrwa burzę, jaka czeka niebawem Figurskiego?

Nie jest tajemnicą, że on i jego żona przygotowują się do rozwodu. Na razie pozew do sądu nie wpłynął, ale znajomi twierdzą, że to kwestia czasu. 


Dowiedz się więcej na temat: Michał Figurski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje