Reklama
Reklama

Nowy facet Odety Moro-Figurskiej to były mąż...

Dziennikarz Michał Figurski (40 l.) ma twardy orzech do zgryzienia. Jego żona Odeta Moro-Figurska (35 l.) spotyka się z innym mężczyzną! Wiemy, kim jest...

Żartując w jednym z wywiadów, że rogi przyprawić mu może tylko małżonka, Michał Figurski chyba do końca nie wierzył, że byłaby do tego zdolna.

Przez lata uchodzili za wzorową, stworzoną dla siebie parę. Dzielnie przetrwali nawet najtrudniejsze chwile, gdy w zeszłym roku on - po niefortunnym żarcie z Ukrainek - stracił pracę w radiu Eska Rock, a ją nieoczekiwanie zwolniono z programu "Kawa czy herbata" w TVP1.

Teraz na ich drodze stanął ten trzeci! Jak ustaliło "Twoje Imperium", Odeta straciła głowę dla wychowującego nastoletniego syna Dariusza Goczała - realizatora i producenta filmowego, eksmęża Katarzyny Kalicińskiej, która była też pierwszą z trzech żon muzyka i gwiazdora TVP Roberta Janowskiego.

Reklama

Sprawa jest na tyle poważna, że dziennikarka już zapowiedziała Figurskiemu rozstanie, choć pozwu w sądzie jeszcze nie złożyła.

Para nadal mieszka razem ze względu na córkę Sonię. Ich znajomi nie mają jednak wątpliwości: "Praktycznie już się rozstali" - mówią i dodają, że Odeta i Michał od dawna się mijają, lato spędzili już oddzielnie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Odeta Moro | związek | Michał Figurski
Reklama
Reklama
Reklama