Reklama

Reklama

Reklama

Wielkie zmiany w życiu Joanny Moro. Wyprowadza się!

Joanna Moro (37 l.) spełnia się w roli aktorki, żony oraz mamy trójki dzieci. W ostatnim wywiadzie zdradziła, że od zawsze marzyła o domu z ogródkiem, dlatego wraz z rodziną przeprowadza się pod Warszawę. W jakim stylu chce urządzić swoje gniazdko?

Joanna Moro spełnia się w kilku rolach jako aktorka, piosenkarka, prezenterka, żona, a także mama trójki dzieci - córki Ewy oraz dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego. Dzisiaj nie ma już ochoty poświęcać całego swojego czasu pracy. Teraz czuje, że najważniejsza jest dla niej rodzina. To dla niej paliwo do zadań specjalnych.

Z mężem tworzy udany związek od czternastu lat i przyznaje, że jest dla niego "cudem świata". W ich małżeństwie nie ma czasu na nudę, bo oboje są typem zadaniowców, co przydaje się przy trójce pociech. Cały czas mama powtarza im, że są wspaniałe takie, jakie są. Taki rodzic to prawdziwy skarb!

Reklama

Jak dzielą się domowymi obowiązkami?

Joanna Moro buduje rodzinne gniazdko poza miastem

Para wciąż ma szalone pomysły na życie. Teraz organizują na przykład męski wypad do Nowego Jorku, a aktorka razem z córką spędzi ten czas u mamy w Wilnie. Chociaż Joanna dobrze czuje się w Warszawie, to ma w planach przeprowadzkę poza miasto

Kiedy na świat przyszła Ewa, mieszkanie w stolicy zrobiło się za małe dla pięcioosobowej rodziny. Chociaż formalności jest bardzo wiele, to jest szczęśliwa, że się udało i czeka ją nowe wyzwanie!

Gwiazda chciałaby postawić na nowoczesność i ascetyzm. We wnętrzach preferuje naturalność - drewno, kamień oraz minimalizm. Najważniejszym pomieszczeniem będzie dla niej sypialnia, ponieważ sen to najlepsza regeneracja dla organizmu. 

Zobacz też:

Naturalna Joanna Moro zachwyca bez makijażu. Jak nastolatka?

Joanna Moro w ogniu krytyki. Wszystko przez poparcie dla Ukrainy?

Przetakiewicz o momentach biedy. Uratowała ją jedna prosta rzecz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama