Reklama
Reklama

Wielkie poruszenie u Grażyny Torbickiej. Fani nie wytrzymali, zasypali ją pytaniami

Grażyna Torbicka (64 l.), jak co roku, wybrała się do Cannes na Festiwal Filmowy. Prezenterka, jak to ma w zwyczaju, zachwyca urodą i stylizacjami, jednak tym razem głowy fanów zaprząta inna kwestia. Kreacje i malownicze pejzaże zeszły na dalszy plan wobec kluczowego, według nich, pytania.

Grażyna Torbicka 8 lat temu rozstała się z TVP w geście protestu przeciwko ingerencji w jej autorski cykl „Kocham kino”. Po tym, gdy bez jej wiedzy wciśnięto tam stronniczą pogadankę, Torbicka zamieściła refleksyjny wpis. Wspominała w nim o „potrzebie spojrzenia na świat z innej perspektywy”. 

Grażyna Torbicka 8 lat temu rozstała się z TVP

Wiele osób chciało jej tę perspektywę zapewnić. Posypały się oferty ze strony stacji telewizyjnych i radiowych

Reklama

Na początek Torbicka nie wybrała żadnej z nich, za to podpisała kontrakt reklamowy ze światową marką kosmetyczną, który przypieczętował jej status jako ikony urody i stylu kobiet w średnim wieku. Od tamtej pory na Festiwalu Filmowym w Cannes pojawiała się już nie jako dziennikarka, lecz gwiazda, wraz z innymi ambasadorkami firmy. 

Z czasem jednak zatęskniła za mediami. Poprowadziła autorski cykl „Grażyna Torbicka zaprasza” w TVN Fabuła, a od stycznia 2019 roku prowadzi z Radiu Zet program „ Kocham Cię kino”. 

Jej oczkiem w głowie jest organizowany w Kazimierzu Dolnym Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Torbicka objęła stanowisko dyrektorki artystycznej tej imprezy w 2007 roku i od tamtej pory z entuzjazmem angażuje się w organizację festiwalu. 

Widzowie telewizji publicznej tęsknią za Torbicką

Kiedy nowa ekipa przejęła kontrolę nad mediami publicznymi, rozpoczęły się rozważania na temat powrotu do TVP dawnych gwiazd. Niektóre już się potwierdziły, inne nie. 

Na temat planów Torbickiej media snuły domysły już w grudniu zeszłego roku. W lutym 2024 roku prezenterka skomentowała plotki. W rozmowie z Jastrząb Post wyznała:

„Ja o tym nie myślę. Nie myślę o powrocie do TVP. Oczywiście służę swoim doświadczeniem, swoją wiedzą i być może jakiś projekt tak, ale nie - nie planuję powrotu do TVP”. 

Grażyna Torbicka: na ten temat konsekwentnie milczy

Fani nie dali się zbyć. W komentarzach pod zdjęciami z Cannes zasypują Torbicką pytaniami:

„Kiedy znów "Kocham kino" w TVP2? Miała Pani wrócić”

„Tęsknimy”

„A ja strasznie z czasów prowadzenia "Kocham kino" zazdroszczę pani spotkania z moim idolem, Seanem Connery”.

Tymczasem Torbicka milczy niczym sfinks. To może trochę dziwić, bo z pewnością ma wiele miłych wspomnień związanych z TVP. W końcu spędziła tam ponad 30 lat. Córka słynnej spikerki, Krystyny Loski w 1985 roku rozpoczęła karierę w dziale literackim Teatru Telewizji, zanim przeszła do TVP2.

Zobacz też:

Torbicka nagle spakowała walizki i zostawiła męża w Polsce. Zdjęcia nie kłamią

Znajoma Torbickiej oficjalnie potwierdziła plotki o romansie. To miała być tajemnica na lata

Grażyna Torbicka zachwyciła codzienną stylizacją w Cannes. Wygląda jak rodowita Francuzka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy