Reklama
Reklama

Wielkie poruszenie światowych mediów. Tak komentują sukces Ewy Farnej

Po najnowszych wydarzeniach można już oficjalnie mówić, że Ewa Farna odniosła międzynarodowy sukces. Nie chodzi już tylko o występ polsko-czeskiej piosenkarki wraz z megagwiazdą Duą Lipą. Teraz, po koncercie w Pradze, wokalistką zainteresowały się zagraniczne, czołowe media. Co Ewa powiedziała w wywiadzie dla BBC?

Ewa Farna w duecie z Duą Lipą

Ewa Farna pochodzi z polskiej rodziny, ale wychowała się na Zaolziu. Muzyka była jej wielką pasją od wczesnych lat. Obecnie ma już na koncie wiele sukcesów, które odnosi nie tylko w naszym kraju, ale też Czechach, gdzie jest bardzo popularną piosenkarką. Nic zatem dziwnego, że światowa gwiazda Dua Lipa wybrała właśnie jej przebój, który zaśpiewa na koncercie w Pradze.

Reklama

Dua Lipa jest obecnie w trakcie trasy koncertowej po Europie i zdecydowała się wykonywać podczas niej utwory lokalnych artystów. W Czechach padło właśnie na Ewę Farnę, która - nieświadoma, jaka czeka ją niespodzianka - kupiła bilety na pierwszy koncert słynnej wokalistki. Nagranie z koncertu, na którym oniemiała z radości słucha swojego utworu na trybunach, obiegło cały internet.

Film z Farną dotarł też do samej Duy Lipy, która nie mogła tego tak zostawić. Nie wiedziała wcześniej, że polsko-czeska gwiazda słuchała jej występu - ale w końcu w planach był kolejny koncert, szybko nadrobiła więc towarzyskie znajomości - i zaprosiła Ewę na scenę.

Występ Ewy Farnej i Duy Lipy jest viralem

Na drugim koncercie w Pradze Dua Lipa tak zapowiedziała wspólny występ z Ewą Farną:

"Nie miałam pojęcia, że ta wspaniała kobieta jest na publiczności. Miałam dla was przygotowaną inną piosenkę, tym razem po angielsku, ale myślę, że powtórzymy wczorajszą. Tym razem z małą pomocą" - ogłosiła wokalistka.

Nagrania Farnej, zarówno te z pierwszego wydarzenia, jak i te z duetu na drugim koncercie, zrobiły furorę. Obejrzały je już miliony osób, a sytuacja jest już szeroko komentowana za granicą. Ewa udzieliła już nawet wywiadu na antenie BBC.

Sukces Ewy Farnej w międzynarodowych mediach

Telewizja BBC jest brytyjska, ale materiały tego nadawcy z uwagą śledzi cały świat. Tym większe wrażenie robi to, że Farna pojawiła się na antenie właśnie tej stacji. W programie pojawił się materiał dotyczący jej występu z Duą Lipą, a później dziennikarze połączyli się online z Ewą, która opowiedziała o kulisach jej spotkania ze słynną piosenkarką.

"Pomyślałam, 'to moja piosenka, żartujecie? To naprawdę moja piosenka'. Wiedziałam, że Dua Lipa czasem śpiewa lokalne covery, ale byłam w kompletnym szoku" - opisywała swoje emocje z pierwszego koncertu.

Farna ujawniła też, która z nich wpadła na pomysł wspólnego zaśpiewania jej piosenki:

"Wahałam się przez chwilę, ale stwierdziłam, że muszę napisać do mojego menedżera i spróbować się z nią spotkać. Udało się, a ona spytała 'co robisz jutro? Może zaśpiewamy razem'. To było mocne - zaśpiewać moją piosenkę, w moim języku z tak wielką gwiazdą, z tak wielką artystką na jej scenie. To było potężne" - cieszyła się wokalistka.

Takie doświadczenie z pewnością zapamięta na długo.

Zobacz materiał promocyjny partnera:
Halo! Wejdź na halotu.polsat.pl i nie przegap najświeższych informacji z poranka w Polsacie.

Zobacz też:

Niesamowite co spotkało Ewę Farnę. Wyróżniła ją Dua Lipa

Dua Lipa zrobiła wywiad z Olgą Tokarczuk

Ewa Farna spektakularnie schudła. Tylko z tego zrezygnowała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna | Dua Lipa | BBC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy