Reklama
Reklama

Wielka radość w domu Natalii Kukulskiej. Nadszedł ten moment. A jednak

Natalia Kukulska (48 l.) doskonale wie, jak ważny jest dla artysty dobry kontakt z fanami. Piosenkarka dba więc o to, aby jej profil w mediach społecznościowych tętnił życiem. Chętnie publikuje tam zdjęcia i filmy z koncertów czy innych wydarzeń branżowych. Ostatnio jednak podzieliła się wyjątkową informacją. Z pewnością pęka z dumy! Oto szczegóły.

 

Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą

Natalia Kukulska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Od dekad z powodzeniem rozwija swoją karierę muzyczną. Ciągle koncertuje i wydaje coraz to nowsze single czy płyty. Niedawno premierę miała piosenka "Ktoś całkiem nowy" (posłuchaj), do której powstał wyjątkowy teledysk. Wideo zmontowane zostało z prywatnych, archiwalnych nagrań, przedstawiających starszą córkę wokalistki.

Reklama

Artystka może się także pochwalić szczęśliwą rodziną. W 2000 roku poślubiła Michała Dąbrówkę, z którym doczekała się trójki dzieci: syna Jana (23 l.) oraz córek - Anny (19 l.) i Laury (7 l.). Starsza córka piosenkarki wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii i ma ambitne plany rozwinięcia kariery muzycznej za granicą, w związku z czym widuje się z rodziną nieco rzadziej.

Na szczęście 48-latka może cieszyć się towarzystwem syna i najmłodszej córki, którzy zostali w Polsce. Najstarsza z pociech Kukulskiej, Jan Dąbrówka, także poszedł w ślady sławnej mamy i dziadków - gra na ksylofonie, wibrafonie, perkusji i bębnach. Komponuje także własne utwory.

Natalia Kukulska nie wytrzymała. Musiała się pochwalić

Z talentu Jana Dąbrówki chętnie korzysta jego sławna mama, która we wtorek opublikowała na swoim instagramowym profilu urocze wideo. Natalia Kukulska nie wytrzymała, musiała podzielić się swoim szczęściem. Nadszedł moment, w którym artystka mogła połączyć siły ze swoim zdolnym synem i stworzyć coś razem. 

"Kto dla mamusi zrobi aranż na orkiestrę? No kto?" - napisała na nagraniu, na którym widać Jana Dąbrówkę pracującego przy keyboardzie.

To nie pierwszy raz, kiedy Kukulska współpracuje muzycznie z synem. Jan Dąbrówka towarzyszył sławnym rodzicom między innymi na Top of the Top Sopot Festiwal 2023.

"Mąż na perkusji, syn na instrumentach perkusyjnych. (...) W niektórych moich projektach bierze udział (syn — przyp. red.), to jest dla mnie strasznie fajne, ale jest osobnym muzykiem, który gra też w innych projektach, m.in. z Zalią na stałe" - zdradziła piosenkarka w rozmowie z Plejadą.

W licznych wywiadach Natalia Kukulska podkreślała, że w żaden sposób nie ingerowali z mężem w życiowe plany swoich dzieci. Wygląda jednak na to, że genów nie da się oszukać i muzyczny talent ujawnił się w wielu pokoleniach rodziny piosenkarki. Artystka z pewnością jest dumna ze swoich pociech i długo czekała na moment, kiedy będą mogli wszyscy razem tworzyć i wspólnie grać.

Zobacz także:

Kukulska znienacka ogłosiła wielkie zmiany. Taka nowina była tylko kwestią czasu

Kukulska w porę się opamiętała i zakończyła kontrowersyjną relację. Potem doszło do niespodziewanego

Natalia Kukulska pilnie ogłosiła to na Instagramie. Walizki już spakowanepomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Michał Dąbrówka | Jan Dąbrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy