Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Widawska wściekła na Horodyńską

Przed kolejną imprezą Daria Widawska z pewnością nie poprosi Joanny Horodyńskiej, by wybrała jej kreację...

Zaproszenie na pokaz mody Warsaw Street Festival Daria Widawska (34 l.) przyjęła z radością. Lubi ładne stroje, zwłaszcza takie, które podkreślają jej urodę. Nic dziwnego, że na wybiegu prezentowała się jak zawodowa modelka.

Reklama

Ale strój, w którym wystąpiła, zbyt luźna bluzka i spodnie, bardzo zmienił kształt jej figury. Wśród widzów pokazu pojawiły się nawet pytania o... ciążę aktorki.

- Proszę o to zapytać Joannę Horodyńską - powiedziała nam wzburzona aktorka. Okazuje się, że kreację na pokaz dobrała dla niej właśnie ta stylistka. Niestety, nie był to zbyt udany wybór. Pani Daria, gdyby wiedziała, jakie będą konsekwencje tego wyboru, z pewnością nie założyłaby tego stroju.

Trudno dziwić się wzburzeniu aktorki, ciągle podpytywanej o to, czy spodziewa się drugiego dziecka. Nie raz plotka na taki temat powodowała, że aktorki traciły rolę lub wywalczony kontrakt reklamowy.

Na szczęście bywa inaczej. Jak wtedy, gdy Daria pracowała na planie serialu "39 i pół". Oczekiwała pierwszego dziecka, a producenci nie tylko pozwolili jej grać, ale też tak kręcili poszczególne sceny, żeby nie było widać było zmian w figurze aktorki!

Podobnie dzieje się w przypadku Anny Muchy. Bohaterka, którą gra w "Prosto w serce", spodziewa się dziecka, a przyszła mama bez problemu wczuwa się w rolę.

SG

Dowiedz się więcej na temat: Daria Widawska | Joanna Horodyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje