Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wiadomo co dolegało Karolakowi! Znamy przyczynę operacji!

Tomasz Karolak (45 l.) w wielkanocny poniedziałek trafił na ostry dyżur szpitalnego oddziału ratunkowego w Wadowicach i przeszedł tam natychmiastową operację. Wiemy już co dolegało aktorowi!

Gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" zapamięta te święta wielkanocne na długo. Tomek spędzał Wielkanoc w wadowickim SPA razem z Violką Kołakowską oraz Małgorzatą Kożuchowską. Jednak ze SPA trafił do szpitala...

Reklama

Takie świętowanie widocznie nie wyszło mu na zdrowie, bo wszystko wskazuje na to, że celebryta dostał ataku wyrostka robaczkowego. W porę nieprzeprowadzona interwencja chirurgiczna, może doprowadzić do wielu powikłań.

Niezbędna była więc natychmiastowa operacja w przypadku Karolaka. Zabieg wycięcia wyrostka przeprowadził ordynator oddziału chirurgii ogólnej i operacja odbyła się bez komplikacji.

Taki rozwój wydarzeń potwierdza znajomy aktora z Teatru Imka, gdzie Tomasz jest dyrektorem artystycznym.

"Tak, Tomek trafił do szpitala, ale czuje się dobrze. Konieczny był zabieg chirurgiczny, który w żadnym stopniu nie zagrażał jego życiu. Chodziło o wyrostek i nie była to poważna operacja, o której wszyscy piszą. Tomek wciąż przebywa w szpitalu i dochodzi do siebie" - powiedział kolega gwiazdora w rozmowie z tabloidem "Super Express".

Aktor nie zwlekał z wizytą w szpitalu, a lekarze szybko zareagowali, więc życiu Tomka nie zagraża niebezpieczeństwo. Sam nie komentuje na razie całej sytuacji. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje