Reklama
Reklama

Weronika z "Love Island" balowała z arabskimi szejkami. Tak skończyła!

Weronika Bolchajmer była jedną z ulubionych uczestniczek najnowszej edycji popularnego randkowego reality show "Love Island. Wyspa Miłości". Niestety, w programie nie udało jej się znaleźć partnera, dlatego opuściła już posiadłość na wyspie. 33-latka może się pochwalić niezwykłym życiorysem. Wielu rzeczy na pewno o niej nie wiedzieliście! Sprawdźcie, czym zajmuje się na co dzień piękna islanderka.

Weronika Bolchajmer - ciekawy życiorys pięknej uczestniczki "Love Island"

Choć Weronika Bolchajmer nie znalazła wielkiej miłości na Love Island i już odpadła z programu, fanów niezwykle intryguje jej życiorys. Trzeba przyznać, że bogate doświadczenie imponuje i pozwala uwierzyć, że jeszcze nie raz usłyszymy o niej w mediach!

Na co dzień łączy modeling z  pracą w agencji nieruchomości. Wielu widzów zaskoczył fakt, że piękna uczestniczka randkowego reality show jest również mamą!

Jej profil na Instagramie śledzi niemal 22 tysiące obserwujących. W social mediach prezentuje głównie zdjęcia z egzotycznych podróży, ale także chwali się licznymi sesjami, w których bardzo chętnie bierze udział.

Reklama

Była wyspiarka współpracowała też z wieloma znanymi firmami: była już twarzą perfum, bielizny i ekskluzywnej odzieży.

Weronika z "Love Island" - podróżniczka i... artystka

Okazje do dalekich wypraw w niezwykłe miejsca zawdzięcza byłemu partnerowi, ojcu jej córki. To właśnie wraz z ówczesnym narzeczonym zwiedziła dalekie zakątki Bliskiego Wschodu, bowiem mężczyzna często robił tam interesy - udało się dowiedzieć reporterom "Super Expressu".

Dzięki znajomościom Weronika Bolchajmer spędzała też czas z arabskimi szejkami, którzy ponoć zaskoczyli ją swoją gościnnością.

Islanderka uwielbia sztukę - przed laty studiowała na ASP, sama także lubi malować obrazy, czym czasem chwali się w mediach społecznościowych.

Niezapomniana przygoda na Wyspie Miłości

Weronika Bolchajmer pojawiła się ostatnio w najnowszej, szóstej już edycji, popularnego reality show Polsatu "Love Island. Wyspa Miłości". Widzom bardzo spodobał się jej temperament i ciekawy życiorys.

Weronika zna poczucie własnej wartości i gdy jej na czymś zależy, potrafi dopiąć swego.

W związkach ma już pewne doświadczenie. Była w relacji zarówno ze starszym, jak i młodszym mężczyzną. Zauważyła, że cieszy się powodzeniem głównie u tych drugich. Sama wolałaby związać się z rówieśnikiem. Uważa, że zbyt duża różnica wieku między partnerami to nic dobrego.

Miłości niestety nie udało jej się znaleźć na Love Island, ale świetnie czuje się przed kamerą i lubi być w centrum uwagi, dlatego na pewno jeszcze o niej usłyszymy!

Przegapiłeś  "Love Island"? Nic straconego! Wszystkie odcinki znajdziesz pod tym linkiem!

Zobacz też:

Pierwszy poważny kryzys w związku Wero i Kuby. Czy związek przetrwa?

"Love Island. Wyspa miłości" o "Hell’s Kitchen": Tęsknota była przytłaczająca

Karolina Gilon z uczestnikiem "Love Island. Wyspa Miłości". Fani wróżą im wielką miłość

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama