Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Weronika Rosati podjęła ważną decyzję! To koniec!

Weronika Rosati (34 l.) musi poukładać swoje życie po rozstaniu z ortopedą Robertem. Na razie nie myśli o związkach i rzuciła się w wir pracy w Polsce.

Za Weroniką Rosati naprawdę trudno nadążyć. Jeszcze niedawno wydawało się, że jej celem jest Hollywood. Walczyła tam o role w castingach, zdecydowała się nawet urodzić w Ameryce córkę, 9-miesięczną dziś Elizabeth, którą przez kilka miesięcy wychowywała właśnie za oceanem.

Dziś aktorkę znów można spotkać w Polsce, a ona sama oburza się, gdy ktoś sugeruje coś innego.

"Mieszkam i żyję w Polsce, i z radością zaczynam właśnie zdjęcia do ‘M jak Miłość’" - napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Reklama

To świetna wiadomość dla miłośników serialu. Weronika wraca do telewizji po 13 latach przerwy. Wcielała się w postać Anki, dziewczyny Pawła Zduńskiego. Zdjęcia z jej udziałem już ruszyły. Aktorka wrzuciła do internetu kilka fotek z planu.

Podobno jej bohaterka ma wywrócić do góry nogami życie serialowej Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Co to oznacza dla Weroniki? Na pewno dużo pracy. Na szczęście aktorka nie musi martwić się o opiekę nad córką. Jej mama Teresa Rosati bardzo chętnie wcieliła się w rolę pełnoetatowej babci.

Projektantka zapewne ma nadzieję, że praca tak wciągnie Weronikę, że na jakiś czas da sobie spokój z romansami. W ostatnich latach bowiem, więcej niż o nowych rolach, mówiło się o jej kolejnych związkach.

Jednak gdy ostatnio pojawiły się plotki, że jej serce skradł miłośnik sportów wodnych z USA, odpowiedziała krótko:

"Naprawdę wyluzujcie z tym surferem".

Najwyraźniej po porażce miłosnej, jaką był związek z ojcem Elizabeth, Robertem , nie zamiesza szybko się z kimś wiązać.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje