Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Weronika Książkiewicz jest zakochana? "Twoje Imperium" publikuje jej zdjęcia z tajemniczym mężczyzną

Weronika Książkiewicz (36 l.) jest zakochana? Pewien szpakowaty przystojniak coraz częściej kręci się wokół aktorki. Czy to oznacza, że jej związek ze Słoweńcem Mitją Okornem (36 l.) przeszedł już do historii?

Romans Weroniki Książkiewicz ze słoweńskim reżyserem Mitją Okornem długo dojrzewał, by zaowocować publicznym okazywaniem sobie uczuć. Aktorka przez wiele tygodni utrzymywała, że są tylko przyjaciółmi. Z kolei "Twoje Imperium" przekonuje, że latem zeszłego roku nie było już wątpliwości, że są parą. Ale to szczęście we dwoje nie było trwałe. 

Reklama

- Już nie są razem - usłyszeli dziennikarze tygodnika od osoby wtajemniczonej w relację uczuciową reżysera z aktorką. - Niemniej jednak nie zerwali kontaktów, bowiem Mitja ma w zwyczaju przyjaźnić się ze wszystkimi byłymi dziewczynami. 

Czy do zakończenia tego związku przyczynił się ktoś trzeci? Rozmówca uważa, że... nie jest to wcale wykluczone. U boku aktorki od pewnego czasu jest bowiem widywany przystojny szpakowaty mężczyzna. Kim dla niej jest - nie wiadomo. 

Jeśli nawet Książkiewicz znowu dosięgła strzała Amora, nie ma co liczyć na to, że ona sama się tym pochwali. Od czasu zakończenia swego toksycznego związku z biznesmenem Krzysztofem Latkiem (51 l.), który zakończył się trwającą cztery lata sądową batalią o syna, aktorka konsekwentnie chroni swoje życie prywatne.

Ale kto wie? Może nowy partner odmieni aktorkę na tyle, że ona nie tylko przestanie ukrywać go przed światem, ale nawet zdecyduje się na kolejną ciążę? Ponoć nie jest wszak tajemnicą, że marzy o córce.

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Książkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje