Reklama

Reklama

Reklama

Wellman i Prokop pilnie przekazali smutne wieści. Wielkie poruszenie w "Dzień Dobry TVN"

Dorota Wellman i Marcin Prokop w czwartkowy poranek znów przywitali widzów i przez kolejne godziny "umilali" im czas przed telewizorami. Niespodziewanie na zakończeniu programu przekazali smutną wiadomość. Szykują się spore zmiany w ramówce...

"Dzień Dobry TVN" nadawany jest w tej stacji od wielu lat. Program prowadzą różne duety prowadzących, a jakiś czas temu fuchę wychodziła nawet Małgorzata Rozenek, której partneruje Krzysztof Skórzyński. 

Widzowie stacji pewnie nie wyobrażają sobie, by ich poranny program zniknął z anteny. A tu okazuje się, że tak się właśnie stanie. 

Smutne wieści przekazali Dorota Wellman i Marcin Prokop. Prowadzący opowiedzieli o niecodziennej sytuacji związanej z emisją programu. Do tej pory "DDTVN" znikało z anteny tylko z powodu świąt. 

Reklama

"Dzień Dobry TVN" znika z anteny

Teraz pojawiła się kolejna przeszkoda w nadawaniu śniadaniówki. Stacja ma prawa do transmisji skoków narciarskich i w najbliższych dniach odbywać się będzie konkurs pucharu świata, a zawody kolidują godzinowo z porą emisji śniadaniówki. Szefostwo TVN podjęło więc decyzję, że zawiesza program na najbliższe dni! 

"Uwaga! Mamy dla Was ważną wiadomość. W piątek i w sobotę na antenie nie pojawi się Dzień Dobry TVN, a to ze względu na Puchar Świata w skokach narciarskich, który będzie w tym czasie emitowany" - przekazali smutną wiadomość Wellman i Prokop. 

"Ale nie martwcie się, wracamy już w niedzielę o normalnej porze" - uspokoił na koniec Marcin.

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz też:

Marcin Prokop nie mógł już dłużej milczeć ws. Wellman. Pilnie strzeżona tajemnica TVN wyszła na jaw!

Dorota Wellman pokajała się przed widzami: "To się już więcej nie powtórzy"

Dorota Wellman jest zniesmaczona ludźmi na polskich plażach. Zamiast nich poleca Grecję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN" | Dorota Wellman | Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy