Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wander, Wojewódzki, Lenska, Santor - 2018 rok nie szczędził im dramatycznych przeżyć!

Nikt z nich nie spodziewał się, że ten rok przyniesie im tyle bólu, łez i nieprzespanych nocy. Niektórzy z nich na własnej skórze przekonali się, że los potrafi być niebywale okrutny. Zobaczcie, które gwiazdy wolałyby jak najszybciej zapomnieć o mijającym roku...

20 maja na profilu Alżbety Lenskiej, aktorki i żony Rafała Cieszyńskiego (41 l.), pojawił się post zamieszczony właśnie przez jej męża. W dramatycznym wpisie informował fanów swojej żony, że Alżbeta trafiła do szpitala i czeka ją operacja mózgu.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrz.e Już po operacji artystka sama opublikowała swoje zdjęcie z ogoloną połową głowy i z widocznym szwem. 

Reklama

"Jestem pełna szczęścia wiecie? Ok, może wyglądam trochę jak zombie, trochę łysa, trochę nie, ale cała reszta jest niesamowita! Każda moja praca czeka na mnie aż będę silna. Mieszanie jakoś niania i wiewiórki pięknie przygotowały na mój przyjazd. Przyjaciele, wszyscy maja pomysły, jak mnie witać, a Rafał...jest najszczęśliwszy na świecie" - pisała wzruszona Lenska.

Nie ma co ukrywać, że Rafał i jego żona przeżyli prawdziwe chwile grozy, ale teraz nie pozostaje im nic innego, jak tylko cieszyć się sobą. 

Dowiedz się więcej na temat: dramat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje