Reklama
Reklama

Waldemar z "Rolnika" przyłapany w ramionach blondynki. To nie była Dorotka

Waldemar z "Rolnik szuka żony" ma spore powodzenie u kobiet, ale nie przekłada się to na jego relacje. Już w programie okazało się, że gospodarz spod Pakości nawiązał kontakt z kobietą spoza show, a przed kamerami nie mógł się zdecydować, którą z kandydatek wybrać. Wygląda na to, że jego związek z Dorotką nie przetrwał.

"Rolnik szuka żony". Burzliwe związki Waldemara

"Rolnik szuka żony" zakończył się już kilka miesięcy temu i fani programu liczyli, że jeden z jego bohaterów, Waldemar Gilas, zdąży w tym czasie podjąć decyzję co do relacji z Dorotą. Rolnik w programie wybrał Ewę, ale ostatecznie kobieta zerwała z nim, bo nie wyjaśnił rodzicom jej sytuacji. Kobieta nie czuła się komfortowo w obecności matki Waldka i żądała od niego załatwienia sprawy. Rolnik nie zamierzał tego zrobić i ostatecznie relacja pary zakończyła się konfliktem.

Reklama

"Rolnik szuka żony"> Waldemar baluje z tajemniczą blondynką

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" długo nie rozpaczał. Natychmiast skontaktował się z Dorotą, którą odrzucił wcześniej i w finałowym odcinku zapewniał, że są zakochani. W sieci para pokazywała wspólne spotkania oraz wyjazd na ferie zimowe z dziećmi. Oboje zapewniali, że jeszcze tego lata podejmą próbę wspólnego życia i zamieszkają razem. Na razie nie mieli ku temu okazji, bo mieszkają dość daleko, a każde z nich związane jest pewnymi obowiązkami.

Waldemar i Dorota, choć często zapewniali, że ich związek jest trwały, to Waldemar często wychodzi na imprezy bez ukochanej. Tak też było w ostatni weekend. Rolnik bawił się na urodzinach w towarzystwie kilku kobiet. Do sieci trafiły zdjęcia, na których ukochany Doroty pozuje w objęciach nieznajomej blondynki. Fotografie udostępnił Adam Kraśko, który też kiedyś brał udział w programie "Rolnik szuka żony".

Gorzkie słowa Doroty w sieci

Czy to oznacza koniec związku Doroty i Waldka? Możliwe Rolnik ostatni raz zamieścił zdjęcie swojej ukochanej dwa tygodnie temu. W tym czasie oboje zamieścili w sieci dość niepokojące wpisy.

"Ktoś, kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy" - napisała na InstaStories Dorota. 

Nie wiadomo, czy te słowa skierowane były prosto do Waldemara. Jednak krótko po tym wpisie rolnik na swoim profilu również zamieścił dwuznaczne słowa

Ewidentnie Waldemar nie mógł powstrzymać emocji i dał im upust w ostrych słowach.

"Żyj tak, żeby tobie było dobrze, bo innym (...) nigdy nie dogodzisz..." - napisał na InstaStories. 

Zobacz też:

Waldek i Dorota podjęli decyzję. Uczestnicy "Rolnika" podali datę

Waldemar z "Rolnika" niespodziewanie wrócił konfliktu z dawną partnerką. Takie słowa na pewno jej nie zachwycą

Rywalizowały o Waldemara w "Rolniku", a teraz takie wieści. Zaskakujący komentarz Doroty


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama