Reklama
Reklama

W "Sanatorium" budzi najwięcej emocji. Tak się tłumaczy widzom

Małgorzata z "Sanatorium miłości 10" należy do tych bohaterek show, których wszędzie pełno. Praktycznie w każdym odcinku seniorka wywołuje jakąś aferę. Widzowie nie przepadają za jej komentarzami, ale też, gdyby nie ona w randkowym show nie działoby się tak dużo.

Małgosia z "Sanatorium miłości" jest bohaterką afer

Do "Sanatorium miłości" Małgorzata z Nowej Soli przyjechała, żeby znaleźć partnera na resztę życia. 

"Przyszłam do programu po to, żeby się zakochać, poczuć motyle w brzuchu i mieć przy sobie kogoś, z kim spędzę resztę dni mojego życia. Uważam, że udział w programie dał mi wiele. Przede wszystkim dowiedziałam się dużo o samej sobie, poznałam swoje największe lęki, jak np. samotność czy odrzucenie" - mówi  w wywiadzie dla TVP.

Reklama

Kuracjuszka nie próżnowała i od pierwszych chwil w Krynicy-Zdroju przystąpiła do działania. Na samym początku upatrzyła sobie Andrzeja z Milanówka. Kiedy dostała od niego kosza, zapowiedziała zemstę.

"Sanatorium miłości 6". Małgosia szuka miłości

Małgorzata z "Sanatorium miłości" kiedy nie wyszło jej z Andrzejem, skupiła się na Stanisławie. Widzowie byli w szoku, że przy pierwszym spotkaniu sam na sam seniorzy nie powstrzymywali się i od razu przeszli do pocałunków. W sieci wybuchłą prawdziwa burza, po "całuśnym" odcinku. Małgosia jednak nie zamierza się ograniczać.

"Nigdy nie jest za późno na robienie nowych rzeczy. Czas leci nieubłaganie, więc trzeba się realizować. Nie musimy się ograniczać..." - mówi kuracjuszka we wspomnianym wywiadzie.

"Sanatorium miłości 6". Czy Małgorzata wybaczy Andrzejowi?

Zapytana co ją najbardziej denerwuje, odpowiedziała:

"Brak szacunku do drugiego człowieka. Chciałabym, żeby każdy człowiek był dla drugiego dobry, lojalny i życzliwy. Uważam, że większe znaczenie niż pełne kieszenie mają przyjazne nastawienie, szacunek i zrozumienie. Często zastanawiam się nad tym, dlaczego ludzie traktują się czasami w tak niemiły sposób? Dlaczego są czasami tacy nieprzyjaźni? Musimy zmienić swoje podejście".

Czy to oznacza, że kuracjuszka sama też zmieni podejście do Andrzeja z Milanówka?

Zobacz też:

Małgorzata z "Sanatorium miłości" odpowiada wściekłym widzom. Niechcący zdradziła finał show

Obciach w "Sanatorium miłości". Widzowie mają jej dość

Najpierw wywołała aferę w "Sanatorium", a teraz to. Nieprzyzwoite komentarze wzburzyły widzów

Był faworytem, a teraz żadna go nie chce. W "Sanatorium miłości" wszyscy mają go dosyć

Nietypowa randka w "Sanatorium miłości". Produkcja chce tym uspokoić widzów

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy