Reklama
Reklama

W nowym odcinku "The Voice Kids" emocje wzięły górę. Cleo nie mogła powstrzymać wzruszenia

W jutrzejszym odcinku 7. edycji talent show nie zabraknie wielkich wzruszeń. Uczestnicy z drużyny Cleo przywołali w trenerce wspomnienia o jej nieżyjącej babci Teresie, za którą wokalistka tęskni od lat. Tym razem emocje wezmą górę.

Przed nami kolejny odcinek "The Voice Kids"

Już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2 fani "The Voice Kids" będą świadkami kolejnego etapu w rywalizacji młodych muzycznych talentów. Tym razem na scenie wystąpi 18-osobowa drużyna Cleo podzielona na sześć tercetów. W jednym trio zaśpiewają Filip Cul, Mateusz Pierożek i Mikołaj Beker. To właśnie za ich sprawą z oczu trenerki poleją się łzy. 

"Jeśli chcecie wywołać w sobie takie emocje, które chcecie oddać publiczności, to, tak jak aktorzy, żeby się rozpłakać, często wyobrażają sobie podczas grania swojej sceny coś, co ich bardzo wzrusza albo bardzo martwi. Tak samo jest z muzyką" - tłumaczyła Cleo chłopakom, pracując nad przebojem Olivii Rodrigo "Drivers License". 

Reklama

Cleo nie potrafiła powstrzymać emocji

Sama Cleo przyznała, że chciałaby, aby występ nastolatków przywołał wspomnienia o jej ukochanej babci, która odeszła 10 lat temu. 

"Chciałabym zamknąć oczy i przejeżdżać obok bloku mojej babci, która tam właśnie stoi i czeka na mnie. Chciałabym to wszystko poczuć" - wyznała ze wzruszeniem wokalistka. 

Inspirujące słowa Cleo sprawiły, że jej podopieczni dali z siebie wszystko, co widać  było w łzach wzruszenia na twarzy mentorki podczas ich występu, który z pewnością zapisze się jako jeden z najbardziej emocjonujących siódmej edycji "The Voice Kids". 

Warto wspomnieć, że Cleo w swoich social mediach wielokrotnie mówiła o wielkiej stracie, jaką czuje po odejściu babci. To właśnie z myślą o niej Cleo napisała utwór "Dom", który stał się  wielkim przebojem. 

"W drodze do Domu czasem możemy nie zdążyć wrócić do kochanych osób... Tak samo było ze mną, w 2014 roku nie zdążyłam wrócić, aby pożegnać się z moją ukochaną Babcią Tereską. Grałam wtedy koncerty w Stanach Zjednoczonych i o Jej odejściu dowiedziałam się schodząc ze sceny. Po latach ciągle mam wrażenie, że Babcia jest gdzieś blisko... zostawiłam sobie Jej roślinki doniczkowe i one zawsze kwitną tak jak u Niej w domu. Dom to nie obiekt, nie budynek, Dom to ludzie i miejsca, które kochamy, do których tęsknimy i chcemy wracać. Kawałek "Dom" jest właśnie o tym, pisałam go myśląc o mojej Babci" - wspominała Cleo na swoim profilu Facebooku. 

Zobacz też:

"The Voice of Poland" będzie kontynuowane. Są też wieści ws. "The Voice Kids" i "The Voice Senior"

Urbańska na wizji narzekała na zasady "The Voice Kids". Nie wytrzymał

Cleo przekazała radosne wieści. To oficjalne. Poruszenie na całą Polskępomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Kids
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy